Pilot Season - The Beauty 01 (2011) (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
PS-TB-01-01.jpg

Pilot Season - The Beauty 01 (2011)
Çeviri: warhammer Balonlama: Filmografi

Alternatif Link:

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Son düzenleme:

warhammer

Yeni Üye
13 Kas 2011
11
6
:)

Hayirli olsun.. Bu ayni zamanda da bizim ilk pilot ceviri isimiz olsun.. Devami gelmesi dilegiyle..

Saygilar..

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
kapağı bile beni cezbetti okumak için sabırsızlanıyorum çok sağol

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
İçerisinde süper kahraman olmayan öyküleri özlemişim. TopCow'un kendine has üslupdaki comics'lerini başarılı buluyorum. Çizimlerde öykünün akıcılığına katkıda bulunmuş. Her yönü ile çok beğendim =)

Paylaşımınız için teşekkürler. Ha bu arada hoşgeldin Warhammer =)

warhammer

Yeni Üye
13 Kas 2011
11
6
İçerisinde süper kahraman olmayan öyküleri özlemişim. TopCow'un kendine has üslupdaki comics'lerini başarılı buluyorum. Çizimlerde öykünün akıcılığına katkıda bulunmuş. Her yönü ile çok beğendim =)

Paylaşımınız için teşekkürler. Ha bu arada hoşgeldin Warhammer =)

Hosbulduk :)

Begenmenize sevindim. Ben de begendim konuyu. Gayet akici ve de direkt bir konusu var. Umarim devami gelir.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Değişik bir çizgi roman, farklı bir hikaye...
Çeviri ve balonlamayı beğendim.
Zevkle okudum.
Elinize sağlık.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Sür'atle okudum ve oldukça da beğendim.
Konu çok sürükleyici ve çalışmanız harikaydı.
Her ikinize de teşekkürler.

salkım

Kıdemli Üye
24 Kas 2010
91
89
Yeni ortak çalışmaların müjdesinde, paylaşımlarınıza alt başlık gerekecek gibi dostlar. Ellerinize sağlık...

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Dostum çok güzel bir çalışmaya daha imza atmışsın .
Emeklerin ve bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim.
Eline sağlık.

Nyo

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
104
69
Harika bir şeye benziyor fakat okuyamadım zira ilk link silinmiş, ikincisinde indirdiğimde de açılmadı nedense.

Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Düzeltme: Dosyaları 7zip ile çıkarınca sorun kalmadı, aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için iletiyi silmiyorum.

Ayrıca tek başına çizimleri bile yeter! Yanlış görmediysem bir sayısı daha var bunun, devamı gelemez mi acaba?

Son düzenleme: