Kung-Fu-01

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,715

Sayın Mitek papilio taradığı colimmccay arkadaşımızın 01.05.2010
yılında paylaştığı dergiden düzenlenmiştir düzenlenmemiş halini istiyen
ardadaşlar araki bulasın bölümümüzden indirebilirler...

Tüm çizgidiyarı dostlarının yeni yılını en içten dileklerimle kutlar sağlıklı
ve mutlu bir yıl dilerim...

YURTTA SULH CİHANDA SULH...

Sayın Hakan Alpin acaba bu serimi...?

İyi okumalar...:wbtr:

LİNK:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Hayır dostum, bu büyük boy bir seriydi.. Benim Kung-Fu'nun ortasında tire (-) işareti var ve cep kitap boyunda.. İçinde Baytekin adıyla Gordon'un kopya çizimleriyle Marvel Comics'in Iron Fist adlı kahramanına ait birer macera var.. Yayıncısı ise Hazer soyadlı :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Pek çok çocuk gibi ben de merak sarmıştım kung fuya. Gelip geçici bir hevesti tabi.

Düzenleme için teşekkür ediyor, yeni yılını kutluyorum, üstadım.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Fantoma dostumuzun derlemelerine yetişebilmem için onun 2 yıl süreyle tatile çıkması gerek.:)
Tabii buna hakkım yok.
Teşekkürler çalışkan, dostum çok yaşa.:)

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Sayın tarantula 1 sayıya bir baksaydınız...!

Evet bakıyorum ve şunu görüyorum 1. sayıda ilk kapak bu

2s844sz.jpg

Fantoma98 ise bu sayfayı devre dışı bırakıp (çünkü ilgili niki silemeyecek öyle kolay kolay)

ikinci sayfayı baz alarak paylaşıyor.

2wd8q3m.jpg

Evet bakmaya devam ediyorum. Özür dileyip yapmanız gerekeni yapacak mısınız yoksa hala üste çıkmaya mı çalışacaksınız ? Colin mccay'in paylaşımında da ilgili kapak mevcut.

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,715
yazıyı okumadınız herhalde ama sizin bir sıkıntınız var ben fasikül kapaklarını yeniledim o cilt kapağı üste falanda cıkmaya niyetim yok siz ne düşünürseniz dert değil ....

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
yazıyı okumadınız herhalde ama sizin bir sıkıntınız var ben fasikül kapaklarını yeniledim o cilt kapağı üste falanda cıkmaya niyetim yok siz ne düşünürseniz dert değil ....

Pes diyorum, cilt kapağını niye paylaşma gereği duymadınız, nik yazılı olduğu için olabilir mi ? fasikül kapakları insanların isimleri silinerek mi yenileniyor ? yetmiyor üzerinde isminizin olduğu sayfalar eklenerek mi yapılıyor bu yenileme işlemi ?

Yaptığınızı hala ahlaki buluyor musunuz ?

İşinize gelmeyince sıkıntınız var de geç. Hiçbir şey olmamış gibi devam edin. Hem suçlu, hem güçlü.

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,715
siz işinize göre davranıyorsuz zaten 1 sayıyı paylaşırken iki arkadaşın ismini ve hangi tarihte paylaştıklarını yazmışım sonrası zaten yeniden düzünleme ve sizi bu kadar geren ne lütfen bir daha böyle gereksiz şekilde beni rahatsız etmeyin sizin ne düşündüğünüz beni ilgilendirmiyor size iyi akşamlar....