Centilmenler-01

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Tüm emekleriniz ve harika paylaşımınız için, çok teşekkürler sevgili Fantoma98...

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,524
13,956
Denizli - İstanbul
PBbml7.jpg

Tabi ki resimdeki mesaj silindi. Benim mesajımda silindi. Bana özelden yazan yöneticiye "Benim mesajımı hazır silmişken emek hırsızının konusunu da silseydin" dedim ama tabi öyle bir şey olmadı. Çizgi Diyar'ının asalaklara ve hırsızlara karşı olan sevgisi, yakınlığı eskilere dayanır ve geçen bunca yıl, forumun geldiği büyüklük bunu değiştiremedi.

Bu mesajı okuyan bazı normal üyeler anlam vermekte zorlanabilir ama eski bir yönetici olarak emin olun yönetim mantığını gayet iyi bilirim.

Geçmişte kendimi isteyerek ve zevkini çıkararak iki kere banlattım ama sonra açtılar. Üçüncünü banlanmanın vakti geldi galiba.

Eee, Savaş yine sen mi banlayacaksın yoksa bu sefer değişecek mi?

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Eeee adını bilmediğim blackbishop kullanıcı isimli şahıs seninle ne zaman samimi oldum da adımla hitap ediyorsun bana... Senin ne vasfın var... Haddini bileceksin. Beğenmiyorsan burayı istediğin yere git.
Hiç tarafı olmadığım bir mevzuya beni niye dahil ettin anlamadım...
Ama bir yaran varsa bayağı acıtmış...

alparoya

banned
12 Eyl 2015
3
7
Tüm emekleriniz ve harika paylaşımınız için, çok teşekkürler sevgili Fantoma98...

Sayın çizgi diyarı sakinleri eğer bir polemiğe sebep olduysam herkesten özür dilerim bilen bilir ben paylaşım kimin olduğunu bildiğim dostların ismi her zaman
zikretmişimdir unuttuklarım olanlarda her zaman özür dilemişimdir ben zaten derleme yapıyorum adı üzerinde elimden geldikce bu tür paylasımları bulup düzenlemeye çalışıyorum eğer bir hata veya emek hırsızlığı ise tekrar tekrar ismi yazmadığım unutğum tüm paylaşımcılardan özür dilerim...

Bu açıklamayı keşke BlackBishop yasaklanmadan önce yapsaydınız...

Son düzenleme:

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,729
Sayın çizgi diyarı sakinleri eğer bir polemiğe sebep olduysam herkesten özür dilerim bilen bilir ben paylaşım kimin olduğunu bildiğim dostların ismi her zaman
zikretmişimdir unuttuklarım olanlarda her zaman özür dilemişimdir ben zaten derleme yapıyorum adı üzerinde elimden geldikce bu tür paylasımları bulup düzenlemeye çalışıyorum eğer bir hata veya emek hırsızlığı ise tekrar tekrar ismi yazmadığım unutğum tüm paylaşımcılardan özür dilerim...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Çizgi Diyar'ının asalaklara ve hırsızlara karşı olan sevgisi, yakınlığı eskilere dayanır ve geçen bunca yıl, forumun geldiği büyüklük bunu değiştiremedi.

Eee, Savaş yine sen mi banlayacaksın yoksa bu sefer değişecek mi?

Çizgi Diyar'nın kurulduğu günden bu zamana kadar çizgi romana verdiği hizmetler ortadadır. Sadece buluşma ve toplantılar bölüm başlığımıza bakacak olursanız şimdiye kadar kimsenin gerçekleştirmediği nice olaylara imza attığımız görülecektir. Ayrıca biz hiç bir dönemde kimsenin hakkını yiyen, kimsenin emeğini sömüren bir forum olmadık. Bilakis çizgi romanın herkese ulaşmasını, herkesin okumasını sağladığımız gibi bir takım kısıtlamaları da kaldırdık. Aynı şekilde değerli Savaş Ağabeyimiz de çizgi diyarına, çizgi romana hizmet eden bir bireydir. Konu ile hiç alakadar olamamasına karşılık şahsının zikredilmesi abesle iştigaldir.
Daha önce ortak işlere imza attığımız ve forumumuzda yöneticilik yapmış olmanıza karşılık bizi tanımamış olmanıza üzüldüm. Şahsınıza bundan sonra başarılar dilerim.