GARTH-12 Korkuya Yolculuk

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,773

Daha önce sayın zaman gezgini 11 sayısını paylaşmıştı bende son 2
sayıyı tamamlayayım dedim sayın zaman gezgini şahsında tüm diyarımıza
iyi okumalar...:wbtr:

Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Garth sevenlerin sayısının artması ne güzel... Yakın zamanda Martin Ashburry dönemine kadar çizilen tüm Garth serüvenlerini orijinal diilnde ama düşük çözünürüklü olarak bulma mutluluğunu yaşadım. Keyfim yerinde, netekim.. Belki bir gün onları da Türkçe görürüz. Keşke Büyük Ateş'te, Ulus ve Cumhuriyet Gazetesi'nde filan yayınlanmış versiyonları da bulunsa... Bu macera için yapıldığı gibi "deli işi" bir temizlikten geçirilse, çizgiroman sevenlere kazandırısa ne güzel olur...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sayın fantoma hep çok özel işler ile bizleri mest ediyor sağolsun sayın abartman da belki azcık ucundan gartha bulaşır keşke bulaşsa da onun emeklerini tekrar görsek.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
sağolsun sayın abartman da belki azcık ucundan gartha bulaşır keşke bulaşsa da onun emeklerini tekrar görsek.

Zor Serdar, bu işler motivasyon meselesi biraz... Tekrar motive olmak için de fazla nedenim kalmadığı gibi, bazı durumlar daha da azalmasını sağlıyor, doğruyu söylemek gerekirse... :(

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Sayın "fantoma98",
size ve Sayın "zamangezgini"ne emeklerinizden ve katkılarınızdan dolayı yürekten teşekkür ediyorum;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,646
Sayın abartmanın gartlarını okumuştum, fantomanın düzenlemelerinide okunmak üzere alıyorum.

Teşekkürler üstadım.

Not: Sayın abartmanın gart düzenlemelerini yabancı bir siteden indirip arşivime almış ve çok da şaşırmıştım.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
O düzenlemelere kaynaklık eden taramaların çoğu Ozanbarış ve Palio68 ürünü, yanlış hatırlamıyorsam bir tanesinde de Kutuge ve Mandrake üzerine referans alınabilecek en önemli sitelerden birinin sahibi olan Clay Camel'in taramasından istifade etmiştim. Her ne kadar üzerlerinde epey bir işlem yapmam gerekmiş olsa da kaynaklarımın adını zikretmeden kullanmamak gibi -galiba biraz demode olmuş- bir tutumu halen sürdürdüğüm için yeri gelmişken arkadaşları da anayım dedim.. :)

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Son iki sayı ile Garthları tamamlamış oluyoruz seriye emekleri geçen Zamangezgini ve Fantoma98 dostlarıma teşekkür ederim

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Bir başka hazine daha... Bugün keşif günüm. Dokunmayın keyfime. :)

Teşekkürler, sevgili fantoma98.

Küçük bir katkı olsun diye seçimlik Mediafire linki ana mesaja eklenmiştir.