Karaoğlan Tam Maceralı Orjinal Seri Tanıtımı

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,715

Evet yakında paylaşmaya başlıyacağım öncelikle Suat Yalazın 1 ve 2 serilerinden düzenlenen sayılar sonra sırasıyla diğer seriler...

Karaoğlan serilerine emeği gecen başta rahmetli haluk abimiz ruhu şad olsun Sayın karaoğlan, ertuğrul,vefalı bay_x, sarkomer, raven, caretta,
uzung,erdallll,cngz1,drzeko, prince, kudret sabancı ve hacılı arkadaşlarıma sonsuz teşekkürü borç bilirim eğer ismini unuttuğum dostlar varsa afola ...

Umarım beğenirsiniz...

Tüm çizgidiyarına iyi haftalar dilerim...:wbtr::wbtr::wbtr:

Jimmm43

Yeni Üye
20 Haz 2014
3
4
Pardon bir şey soracağım. Karaoğlan'ın Hun Mezarı isimli bir Macerası var mı? Gazetelerde veya dergi olarak yayınlanmış şekilde? Teşekkür ediyorum

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,351
Tam macera seriler bence tam istediğimiz gibi.
Yarım kalan maceralar gerçekten rahatsız edici olmuştur.
Tam macera serisi ile birlikte yeni bir konseptte harika bir çalışma olacağı kanısındayım.
Tam Sevgili "Fantoma98" lik bir çalışma.
Şimdiden emeği geçen bütün değerli dostlara çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
587
Çok güzel çalışma olacağından eminim, yalnız kapakları orjinal olanları kullanılırsa daha güzel olur düşüncesindeyim..

nOaLza.jpg
vjlnkD.jpg

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,068
çok güzel bir haber..şimdiden kolay gelsin.bende kendimce tam maceralar oluşturdum fakat düzenleme ve üzerinde çalışma konusunda iki yıldır hiç bir şey yapamadım.ama sizin gibi arkadaşların eline sağlık ki yaptığınız çalışmaları arşivimize katıyoruz.saygılar

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
791
Camoka reis sende ne büyük hazineler varmış.sadece kendine saklamayıp çizgi diyarıyla paylaşırsan bizleri bahtiyar edersin.saygılar üstad