Malkoçoğlu Orjinal Sıralı Macera Serisi-02 Yeşil Gözlü Prenses

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
İşte beni sevindiren bir paylaşım.
Sevgili dostum çok teşekkürler.
Umarım diğer maceraları da bu şekilde paylaşırsın.
Malkoçoğlu konu başlığı altındaki sıralı listede fantoma98 için de bir liste hazırlayıp ekledim.
Teşekkür ediyor devamını bekliyorum.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Kesinlikle çok güzel düzenleme ve çalışma ortaya çıkmış,lakin bazı sayfalar düzenleme sırasında daralma yada genişlemeler mevcut.Benim yorumumu lütfen olumsuz eleştiri olarak değerlendirmeyin.Emeğiniz ve düzenlemeleriniz için teşekkürler ediyorum.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,834
Fatih İstanbul
lakin bazı sayfalar düzenleme sırasında daralma yada genişlemeler mevcut.Emeğiniz ve düzenlemeleriniz için teşekkürler ediyorum.

Bunun neden yarım kalani VEB ofset fasikülleri derlemesi bittikten sonra benim gazete bantları paylaşımlarınıdan devam edilmesidir sevgili vefalı.

3 banttan sonra 2 banta geçince 2 bant olanlar uzamış ve hoş durmuyor.
Çaresi gazete bantlarını önce teker teker ayırıp daha sonra 3 er bant olacak şekilde photoscape ile birleştirmek olabilir.
Tabii bu da epeyce bir zahmet gerektirir.

Bu eleştiriler paylaşım şevkine zarar vermemeli. Her emek değerli.

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,298
Bunun neden yarım kalani VEB ofset fasikülleri derlemesi bittikten sonra benim gazete bantları paylaşımlarınıdan devam edilmesidir sevgili vefalı.

3 banttan sonra 2 banta geçince 2 bant olanlar uzamış ve hoş durmuyor.
Çaresi gazete bantlarını önce teker teker ayırıp daha sonra 3 er bant olacak şekilde photoscape ile birleştirmek olabilir.
Tabii bu da epeyce bir zahmet gerektirir.

Bu eleştiriler paylaşım şevkine zarar vermemeli. Her emek değerli.
sayın kolibri; kullandığınız program ile resimlerin piksel değerlerini değiştirebilir misiniz?
bunu yapabiliyorsanız oldukça basit çözüm var.
iki fontlu resimlerin genişlik değerini 1520 piksel yapınız.
yükseklik değeri aynı kalsın.
saygılar.