Kit Teler (Color) Kit Taylor Renkli

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,618
kttaylor.png

kttaylorkapakrenkli.jpg

99 sayfa 1293x1813 Px

kitteler.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Çok teşekkürler, üstadım. Bu çizgi romanları hangi siteden indiriyorsun, sorabilir miyim? Ben o kadar arıyorum, bir türlü bulamıyorum. Torrentlere de baktım, yok. Comics olunca 100 yıllıkta olsa bulunuyor, ama iş fumettiye gelince o kadar şanslı olamıyoruz.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,740
Kıbrıs
24+32+35=93 adetlik Ceylan serilerinde olmayan bir macera.Annie Dörttabanca'nın aktif
olduğu ve Frankie ile Kit'in diri diri gömülmesini önlediği güzel kareler.Ne yazık ki Latin
dillerine hiç benzemeyen Hırvatça.Yine de teşekkürler gandor 08.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Sevgili Gandor kardeşim sana çok teşekkürler ederim bu rengarenk Kit Taylor için.
Bir de iyice anladım ki ben çizgi roman konusunda birşey bilmiyorum.
Bu da nereden çıktı şimdi diyebilirsiniz doğal olarak,şöyle açıklayayım:Sevgili Caretta Kardeşim hemen bir hesap yapmış ''Türkiyede yayınlanan 95 adet macera içerisinde bu macera yer almadı''diyor.
Vallahi pes artık,canım kardeşim nerelerden bulup okudunuz?Haydi okudunuz okumasına.Peki nasıl bir hafızadır sevgili kardeşim sizinkisi,görür görmez hemen yayınlanıp yayınlanmadığını anlıyorsunuz?....
Sevgili arkadaşlar ben artık bunayanlar sınıfına mı atladım ne?...
Hepinizi seviyorum,benimkisi biraz laflamak idi.Sevgili Caretta kardeşim seni kıskanıyorum-yalan vallahi kıskanmıyorum- herkese iyi akşamlar.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Arkadaşlar,hani bir önceki mesajda gözleri fıldır fıldır oynayan bir kafa çıkmış ya vallahi onun nasıl olduğunu bilmiyorum, lütfen yanlış anlaşılmasın.