Zagor (Vampir) Renkli - Tam Macera

Esko

Çeviri & Balonlama
6 Kas 2013
68
1,692
Muğla
Zagor 078 Vampir

001.jpg

Zagor 078 Vampir
Kullanılan font: CCAdamKubert

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Güzel çeviri-balonlama ve paylaşım için, teşekkürler sevgili Esko... Elinize sağlık...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Tam saatinde okunacak bir vampir hikayesi, aslında bizim doktor sever bu saatlerde bu hikayeleri ama.

Sağolasın kardeşim bir bir güzelim renkli zagorlar elinizde işlenmiş olarak bizlere ulaşıyor.

Ellerinize sağlık.

didi

Yeni Üye
5 Nis 2009
29
159
Ta ki Macaristan ve Transilvanya birlikte telafuz edilene kadar. Daha sonra anladım ki kitabın senaryosunda bir hata yapılmış ve bende Macaristan ismi geçen yerleri olması gerektiği gibi Romanya olarak değiştirdim...

Doğru olanı Macaristan ve Transilvanya'nın birlikte anılması sayın esko. çünkü öykünün geçtiği zaman diliminde bölge Macaristan'ın bir parçasıydı. (Adı Macarca Erdel Prensliği olarak geçer tarih kitaplarında). Romanya topraklarına katılması ise 2. Dünya Savaşı'ndan sonradır.

Emekleriniz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Esko

Çeviri & Balonlama
6 Kas 2013
68
1,692
Muğla
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim didi dostum... O zaman balonlardaki yaptığım hatayı giderip kitabı yeniden upload edeyim.

Esko

Çeviri & Balonlama
6 Kas 2013
68
1,692
Muğla
Evet yturan dostum... Kitabın düzeltilmiş hali ile linkini aktif ettim... Keyifli okumalar...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Sevgili Esko ben de çok beğendim.
Kapak düzenlemesi çok başarılı...
Keyifle okudum.
Benim ufak bir iki ricam olacak sizden.
Sayfa numaralarının olmaması bende hep bir eksiklik yaratmıştır. Mümkünse bundan sonraki paylaşımlarınızda sayfa numaralarını paylaşmanızı rica edeceğim.
Bunun yanında kitap ile ilgili kısa bir künye olsa çok iyi olurdu...
Macera sayısı ve çizeri belirtmişsiniz..
Taramanın kim tarafından yapıldığı, çeviri ve balonlamada hangi kaynaklardan yararlanıldığı, hangi fontların kullanıldığı, orjinal macera yayım tarihi ve benzerleri gibi...
Yaptığınız iş mükemmel daha da mükemmel olması dileklerimle..
Teşekkürler, saygılar.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Daha öncekini okumadan bir tane daha mükemmel paylaşım. Amanin. Efkar bastı. İlerde başıma ne gelir bilmem. Nutkum tutuldu. Aslında iyi de oluyor, fazla konuşmak ta sağlığa zararlı. Ellerine sağlık Esko. Yenisini bekliyorum.:)

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Ellerinize sağlık Esko üstat.Zagor hastasıyım,renkli olunca daha da hastalandırıyor.Sağlıcakla kalın.Teşekkürler.