Jacula 003 Mumya'nın Öpücüğü

Esko

Çeviri & Balonlama
6 Kas 2013
68
1,692
Muğla
image.jpg

Kullanılan Font: CCAdamKubert

Jacula ve Verdier bu macerada, ''Kanlı Gül'' isimli yakut bir kolyenin peşine düşerler.
Geçen bölümden hatırladığımız, Plovdiv polis şefi, Torlin Novak hala peşlerindedir.
Bununla beraber yaşadıkları türlü aksilikler sonucu, 4. Ramses'in Mumyasını da canlandırırlar.
Keyifli okumalar.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Jacula tutkunu olduk sanki...
Kolay okunurluğu ile daha kötülerin hakkından gelen az kötüleri ile sevilesi bir çizgi roman...
Teşekkürler sevgili Esko...

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,431
severek okuyoruz...
çok teşekkürler...
değişik tarayıcılarla denememe rağmen bu sayıyı indiremedim
farklı bir yere yükleyebilirmisiniz...

Son düzenleme:

Esko

Çeviri & Balonlama
6 Kas 2013
68
1,692
Muğla
maalesef ben Jacula 3 Mumyanın Öpücüğü kitabını açamıyorum neden acaba saygılarımla.

Kitap CBR (Comic Book Reader) formatındadır. Programı netten ücretsiz indirebilirsiniz veya kitabın cbr uzantısını rar olarak değiştirip ''buraya çıkart'' derseniz jpg formatında da okuyabilirsiniz.

01cizgisever

Süper Üye
18 Nis 2016
603
1,263
Sayın Esko Kardeşim vermiş olduğun bilgilendirmenizden dolayı çok teşekkür ederim
adını vermiş olduğunuz proğramı indirdim ve bu güzel romanınızı zevkle okuyacağım
saygılarımla.

Esko

Çeviri & Balonlama
6 Kas 2013
68
1,692
Muğla
cbr rar olarakda açılmıyor

Arkadaşlar nasıl bir sorun yaşadığınızı anlayamadım ama kontrol etmek için iki alternatiften de indirdim ve sorunsuz açtım. Yani ne indirmede sorun var, ne de kitabın açılmasında.

cbr uzantısını rar ile değiştirmek için bilgisayarınızdaki ''dosya uzantılarını göster'' sekmesi açık olmalı. O zaman kitabın ismi alttaki gibi görünecek:
Jacula 003 Mumyanın Öpücüğü.cbr
işte sondaki, cbr yazan yeri silip (nokta olmak zorunda) rar deyin ve kaydedin. daha sonra buraya çıkart derseniz resim belgesi olarak okuyabilirsiniz
veya
Comic Book Reader programını indirin (Ücretsizdir) hiç bunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz.