elimdeki türkiye çocuk arşivi

elimdeki türkiye çocuk arşivi

Eski Tarihli Duyurular

Like Tree75Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12.Temmuz.2015, 08:38   #11
Süper Üye

ulucak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 19524
•Rep Seviyesi :
ulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond reputeulucak has a reputation beyond repute
Tamda benim abone olduğum yıllar.o zamanlar hem türkiye gazetesine hemde türkiye çocuğa aboneydik sonraları başka gazeteler girdi okuma dünyamıza sağolsun babam yaklaşık 10 sene devamlı aldı gazeteyi ben orta 3 te herhalde bıraktım türkiye çocuğu sonra arada bir aldım o zamanlar alfanın marvel kahramanlarının 3-5 ni birden alıyordum öğrenci harçlığım onlara gidiyordu bilka örümceğin fasikül serisine de devam ediyordum mahallede okuyan arkadaşlarla değişiyorduk arada bir kadıköy postanenin arkasındaki yer tezgahlarından veya osman aga camiden yukarı çıkınca ordaki eski eşya satanlardan alıyordum sonraları sahaflardan veya salı pazarı yerine kurulan bit pazarından almaya başlamıştım zira bir tanesine vereceğim parayla 5-10 tane alabiliyordum istediklerimi her zaman bulamıyordum ama bu da farklı çizgi romanlarla tanışmama yıllar önce çıkmış serileri bile okumama yol açıyordu ama zamanla çogu anneme kurban gitti hatta bir kısmını ben askerdeyken hurdacıya vermişti.hey gidi günler şimdi diyar sayesinde gördüğüm görmediğim yüzlerce kitap elimin altında emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.
ulucak isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Temmuz.2015, 11:21   #12
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1059687
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Dergileri forumda görmeyi çok isteriz. Hazır sevgili Murat (shoryuken) düzenleme hususunda destek sözü vermiş.
yeryüzü, ulucak ve Shoryuken bunu beğendi.
direnc11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Temmuz.2015, 17:21   #13
Onursal Üye

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1353570
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Zamanının en çok satan çocuk dergisi diye söylense de geriye baktığımızda toplayanlar açısından pekte karşılığını bulamıyor sanırım.
Belki de Melih 41 üstad olmasa aynı şey Hürriyet çocuk içinde geçerli olacaktı.Çünkü o da satış anlamında yok.
Tercüman çocukları tarayan dostlar olmasa belki hepsini tek kalemde bulamama ihtimali çoktu.Oldukça külliyatlı bir seri çünkü.
Çocuk dergilerinin nakus talihini kırma anlamında elindeki sayıları paylaşırsan okuruz sevgili dostum.
prince isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Temmuz.2015, 10:09   #14
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1841705
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Ah bu tarama virüsü,
daha dün gibi hatırlıyorum,
Bulaşmasını istediğim tek virüs
Şimdiden kolay gelsin ve teşekkürler
sevgili "kirpi".
ulucak bunu beğendi.

Bookmarks

Seçenekler
Stil