"Dampyr'i İstiyorum" Kampanyası

"Dampyr'i İstiyorum" Kampanyası

Eski Tarihli Duyurular

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29.Ağustos.2010, 17:20   #1
Administrator

bakunin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1218531
•Rep Seviyesi :
bakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond repute
bakunin - MSN üzerinden mesaj gönder
Icon4 "Dampyr'i İstiyorum" Kampanyası
Sevgili dostlar;
Kısa bir zaman önce Ümit Kireççi tarafından Dampyr serisinin tekrar yayınlanmasını sağlamak amacıyla bir kamuoyu oluşturmaya yönelik başlatılan "Dampyr'i istiyorum" kampanyasını sizlere duyurmak istiyorum. Oluşturulan blogda görüşlerinizi paylaşabilir oy kullanabilirsiniz. Blog adresini aşağıda bulabilirsiniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Biz de Çizgi Diyarı ailesi olarak kampanyaya destek veriyor ve oy kullanmaktan başka yapabileceğimiz herhangi bir konu olursa seve seve yardım edebileceğimizi bildirmek istiyoruz.

Kendisini başkalarının kurtarmasını bekleyen kişiler yalnızca kölelerdir.

bakunin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2010, 18:12   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
evet istiyoruz oyumuzu verdik umarım faydalı olur..
Alt 29.Ağustos.2010, 18:15   #3
Kıdemli Üye

Esin Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11437
•Rep Seviyesi :
Esin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond reputeEsin Mert has a reputation beyond repute
Dampyr, yıllardır çizgi roman okumama rağmen, ilk defa sitemizde gördüğüm ve oldukça beğendiğim bir çizgi roman. Bu yüzden elbette "Dampyr'i istiyorum". Oyumuzun umarım faydası olur. Teşekkürler Kaptan...
Esin Mert isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2010, 22:51   #4

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Ben de daha önce çeşitli vesilelerle Dampyr'in yayınlanması için çizgiromanseverlerin bir baskı gurubu oluşturmasını istemiştim. Bu kampanyaya çok sevindim.İnşallah tekrar yayınlanır, hatta açığı kapatmak için 15 günde bir sayı iyi olur.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2010, 23:26   #5
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1305857
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Konu çizgi roman olunca
site ahalisi kendini göstermeye başlıyor.
Dampyr'i istiyorum!
Aslında ana dilimde tüm çizgi romanları okumak istiyorum.
Profesor üstadın önerisine katılıyorum.
Sık aralıklarla ve düzenli yayımlansın.
Dampyr'i istiyorum!
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2010, 01:05   #6
Süper Üye

sandokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 69402
•Rep Seviyesi :
sandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond reputesandokan has a reputation beyond repute
Yerinde bir kampanya bende Dampyr'i istiyorum, umarim iyi sonuc verir.
Alt 31.Ağustos.2010, 21:38   #7
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37153
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Tam olarak hatta ne tamı seriyi nerdeyse ilk defa görsemde Türkiye de Türkçe çizgiromanlara her zaman destek olmaya çalışmışımdır kendimce.Bende oyumu verdim sonuçları merak ediyorum hehe (şaka tabi) Neyse hayırlı Ramazanlar.

Ha olur ya belki görüşemeyiz.
İyi günler, iyi akşamlar, İyi geceler...

vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 31.Ağustos.2010, 22:07   #8
Çeviri Balonlama

Ravage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 170690
•Rep Seviyesi :
Ravage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond repute
Bende pek rağbet görmedi sanıp diğer tarama/çevirilere yoğunlaşmıştım.Şimdi görüyorum ki bayağı bir seveni varmış Dampyrleri raftan çıkartma zamanı gelmiş
Son maceralarını okuduğumdan beri ilk defa kendimi bir yayınevine mail atarken buldum Dampyr ne zaman yenisi yayınlanacak diye ve bana seriye devam edileceği söylenmişti ama hala ortada yeni birşey göremedim.Umarım bu seriyi devam ettirirlerde Dampyr gerek Marsden'e, Vathek'e, Nergal'e, Condor'a gereken dersi verir bizde heyecanla okuruz

Konu Ravage tarafından (31.Ağustos.2010 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.
Ravage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Eylül.2010, 23:14   #9
Süper Üye

jagdpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5023
•Rep Seviyesi :
jagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond repute
Dampry ' nin yayınlanmasına evet kampanyasına "evet" oyuyla katıldık . Umarım faydası olur .
jagdpanther isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Eylül.2010, 15:46   #10
Yeni Üye

Alcester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 879
•Rep Seviyesi :
Alcester is a splendid one to beholdAlcester is a splendid one to beholdAlcester is a splendid one to beholdAlcester is a splendid one to beholdAlcester is a splendid one to beholdAlcester is a splendid one to beholdAlcester is a splendid one to behold
Güzel bir eser. Her türlü desteği seve seve yaparız bunun için. Bilgilendirdiğiniz için sağolun.
Alcester isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil