Tüm Çizgi Diyarı Ailesine Duyurulur...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Sevgili Çizgi Diyarı ailesi. Hepimizin burada olandan başka bir hayatı var ve hep söylediğim şey, en önemlisinin gerçek hayatımızın olduğu. Bir sürü olumsuzluklar arasında gerçek hayatımızdan feragat ederek ayırdığımız bir kaç saatle tanıyoruz belki de birbirimizi.
Türkiye'nin En İyi Çizgi Roman forumu olarak bu hayal dünyasını gerçeğe dönüştürmek gibi bir planımız var ve bu hayalimizi her sene gerçekleştirmek gibi bir de hedefimiz var.
Bu nedenle 25 Temmuz Pazar günü İstanbul'da detayını daha sonra belirleyeceğimiz bir yerde hep bir araya gelerek bir piknik planlıyoruz. Biliyoruz ki birçok dostumuz bulundukları yer itibariyle katılım sağlayamayacak ama gelecek önerilere göre devamını farklı yerlerde de yapmayı düşünüyoruz. Yani kısaca bu etkinliği gelenekselleştirmek istiyoruz.
İstanbul'da yaşayan ya da İstanbul'a yakın olan veyahutta ne olursa olsun gelmek isteyen tüm dostlarla bir arada olmak çok büyük mutluluk verecektir.
Bütün dostları bu etkinliğimize davet etmekten büyük sevinç duyuyorum.
Katılım sağlayacak ya da sonrası için yer önerecek dostların mesajlarını bekliyoruz.
Türkiye'nin En Güzel Çizgi Roman Forumu, Türkiye'nin en Güzel Çizgi Roman Okurlarıyla buluşabilmek için gün sayıyor.
Sevgisiz ve Çizgi Romansız kalmayın.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Zaten konuştuğumuz ve olayı bildiğim için şimdilik sadece geleceğimi söyleyerek bitiriyorum. Yer için biraz düşünelim ve karar verelim herkesin kolay ulaşabileceği bir mekan olması önemli.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Pikniğimize gelirken gereken tek şey anılarımızdır.
Bir de belki lazım olur fotoğraf makinası.

Not:
Çizgili Pijama serbesttir.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Benim için çok zor, ama fikri sonuna kadar destekliyorum, ufacık mesajlarla bile bunca samimiyet kurabilmişken, gerçek hayatta karşılaşıldığında bu dostluklar nerelere varır. Ne mutlu katılabilecek arkadaşlara, artık bizlerde çektiğiniz fotoğraflarla yetiniriz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Ben ajandama yazdım.
Ancak yer düşünmekteyim.
Neresi ola ki?
Önce sayı mı belirlenmeli?
Ne olursa olsun, en az bir kişilik kontenjana şimdiden talibim.
Görüşmek üzere.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
ben gelirim biliyorsunuz daha önce böyle bir çılgınlığım oldu yeri artık istanbullular düşünsün

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
izmir grubu olarak istanbulun ardından bir buluşmada biz gerçekleştirmek istiyoruz izmirliler ajandalara not almaya başlayalım sesimizi duyurma zamanıdır..

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Ben Antalya'dayım. İstanbul'daki toplantıya gelmem zor. İnşallah toplantılar geleneksel hale gelir ve bir gün buralarda da toplanılır.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
İlk olarak İzmir'de mini bir toplantı yapabiliriz.
Boyoz ve çay eşliğinde gırla muhabbet çok keyifli olacaktır.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
İzmir için dediğim gibi 17 Eylül'den sonra bana uyar ama o tarihe kadar 3 ay kursa devam edeceğim için mümkün olmaz. Bir ayağım Bodrum'da olduğu için İzmir çokta sorun olmaz benim için.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Boyoz değil de
İzmir'in ünlü bir sandviç'i vardı
ondan da yemeyi unutmayalım.
Ne yaptınız arkadaşlar,
hemen gruplar başladı.
İstanbul grubu,
izmir grubu,
Antalya grubu,
MFÖ,
tamburalı yaylı saz grubu,
sonra İzmir olmaz
şöyle ortalarda bir yer olsun
örneğin İpsala sınır kasabası...
Şaka bir yana toplanalım da nerede olursa olsun.
Ne güzel her kentten yavaş yavaş ses gelmeye başlıyor.
Tanışmak güzel şey.
Saygılar,sevgiler.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455

Öyle şey olur mu?
ne demek yalnızlık
ne demek bir ben
aslında daha kötüsü
kalabalıklar içinde yalnız olmak
Biz buradayız dostum,
ben buradayım
diğer dostlar da..
Sen hele bir ses ver
bak bakalım kimler geliyor.
Dostça kal.

demek istediğim ben bursadayım yani çizgidiyarında bir tek bursalı

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
demek istediğim ben bursadayım yani çizgidiyarında bir tek bursalı

Öhöm artık öyle değil abi ben varım için rahat olsun :d
Valla aranıza yeni katılmam itibari ile fikir çok hoşuma gitti, eğlenceli olur gelmek isterim tabi ama, kısmet belki de gelemeyebilirim.Başımda şuan KPSS var ve çalışmam lazım.
Neyse hayırlısı olmasını diliyorum.:d Görüşmek üzere...
ALLAH'A emanet olun.

muzzy_53

Aktif Üye
23 Mar 2009
402
14
arkadaslar bende istanbuldayım ve bı aksılık olmazsa gelırım
yorum yapanlar gelırım veya gelemem dıye belırtmıs
ama gelmek ısteyenler nerede oturduklarını yazarsa ona göre yer belırleyebılırz.
amac sadece pıknıkse aklımda bıkac yer var pıknıkten zıyade yuzmekte varsa işin ıcınde yıne aklımda bıkac yer var ve de aksam kaca kadr kım takılabılır ona göre aksam eglencesıne gıdebılecegımız bıkac yer daha var aklımda
ama bunlar Anadolu yakasında onun ıcın avrupa yakasında cogunluk varsa onnlarada ayak uydururm
onun ıcın kım nerede oturyo ve ne sekıdel nerde olamsını ısıtyosa fıkırlerını beyan etsın ona göre yer tespıtı yapabılırz

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
sevgili arkadaşlar sizlere yeni katılmışda olsam eski dostummuş gibi adlediyorum sizleri:
nacizane önerim istanbul avrupa yakası kemerburgaz göktürkte oturmaktayım .
burda birden fazla baraj gölü veya normal göller var orman var .eğerki düşünürseniz sizlerle güzel vakit gecirebileceğimiz yer bulabilirim. şişli ve topkapıdan bir otobüs uzaklığındayız.
olmaz dersenizde istanbulun herhangi bir yerinde iştirak edip sizleri tanımaktan zevk duyarım.
not: İzmirime gidipde bana boyoz getirmeyene dicek lafım olmaz hareketim olur:) malum belgrad ormanı cinayetleri bilinirrr:D

UgurcancomerT

Yeni Üye
28 Haz 2010
23
34
Bu nasıl bir forumdur ya :) nette Modern Warfare 2 : Ghost'un çizgi romanlarını arıyordum buraya rastladım.Sıradan +rep +rep diye takılan forumlar sanmıştım çizgi roman indirip geçiyordum.Bi bakıyorum buluşma ayarlanıyor. Ne mutlu bi aile :)

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
çok güzel düşünmüşsünüz kardeşim yalnız istanbul dışındaki arkadaşlar için biraz zor olacak.
gelmek isterdim inanın .ankaradada yaparsanız menmuniyetle katılırım .
herkesin katılmasını canı yürekten isterim.güzel bir buluşma olur işallah.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Kendi şahsıma yıllardır çizgi romanı bir sanat, bir kültür sayan biri olarak benimle aynı fikirde olan buradaki sevgili dostlar ile tanışmak güzel olur. Lakin ben İzmir'de ikamet eden ama iş icabı çok seyehat eden birisiyim. Ne yazık ki İstanbul'a yolum pek sık düşmüyor. Ama İzmir'e gelecek arkadaş varsa boyoz ikram ederiz elbet. :D

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Ah ah gecen geldim İzmirime ama çok kısa kalmak zorunda kaldım hemen geri döndüm garajdan aldığım 30 boyozda bayat çıktı bir seferde tüketmek zorunda kaldım:)) tadıda damağımda kaldı maalesef:D doymadım ama:S

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Merhaba nasılsınız arkadaşlar yukarda yazdıklarımdan farklı birşeyler yazacağım şimdi müsadenizle.
Hani olurda fırsatınız olursa ya da Bursa da olan arkadaşlarımızla Uludağ da harika bir piknik yapabiliriz ya da, sahilde ya da kültür parkta olabilir siz yeterki olur deyin mekân çok :D
ALLAH'A emanet olun.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
arkadaslar bende istanbuldayım ve bı aksılık olmazsa gelırım
yorum yapanlar gelırım veya gelemem dıye belırtmıs
ama gelmek ısteyenler nerede oturduklarını yazarsa ona göre yer belırleyebılırz.
amac sadece pıknıkse aklımda bıkac yer var pıknıkten zıyade yuzmekte varsa işin ıcınde yıne aklımda bıkac yer var ve de aksam kaca kadr kım takılabılır ona göre aksam eglencesıne gıdebılecegımız bıkac yer daha var aklımda
ama bunlar Anadolu yakasında onun ıcın avrupa yakasında cogunluk varsa onnlarada ayak uydururm
onun ıcın kım nerede oturyo ve ne sekıdel nerde olamsını ısıtyosa fıkırlerını beyan etsın ona göre yer tespıtı yapabılırz
Gece kalamam ben zira en yakın arkadaşlarımdan birinin düğünü var piknikten çıkıp ona yetişeceğim. Ama gece gidelim derseniz 24'ü cumartesi gecesi bana uyar :)

Beydaba

Süper Üye
7 Mar 2010
92
444
Aranızda olmaktan büyük mutluluk duyacağım.Pazar günü İstanbul'dayım...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Maalesef 25 inde Trabzon'da olacağımdan katılamayacağım. Ancak kendim olamasam da kalbim sizlerle olacak. İnşallah diğer toplanmada bir araya gelebilmeyi diliyorum. Aslında sizlerle tanışmayı (yüz yüze) o kadar da istiyordum ki sormayın.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Ben daha öncede belirtmiştim, bu tarihte mümkün değil, aslında imkanları zorlayarak ta olsa gelmek isterdim. Gönlüm sizinle, izlenimlerinizi anlatırsınız artık. İyi eğlenceler.

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
s.a.
Rize'den o tarihte gelmem imkasız.::'(
AMA MUTLAKA FOTOLARINI BEKLIYORUM :rolleyes:
Benim yerime de yiyin emi :p
Şimdiden herkese selam :)