Jim Cutlass

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
331exlibrisPortfolioJimCutlassAedena061_30072012_152011.jpg

Albüm 1: Mississipi Nehri

Albüm 2: New Orleans Geceleri

Albüm 3: Beyaz Timsah

Albüm 4: Güneyde Fırtına

Albüm 5: Gırtlağına Kadar

Albüm 6: Silahlar, Hayaletler ve Zombiler

Albüm 7: Kara Gece

Son düzenleme:

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Kusura bakmayın lütfen... Emeklilik, şehir değiştirme derken Jim Cutlass sizinle buluşmak için epey gecikti. İlk beş albüm daha önce bir yayınevi tarafından yayınlanmış ve eksik bırakılmıştı. Bu seriyi tamamlamak bana ayrı bir heyecan vermiştir.

İyi Okumalar

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,129
20,678
jim cutlas. Hem de 7 tane. Esatr kardeş. Bunlar ne? Gözlerime inanamıyorum. Seriyi mi bitirdin? Sevinçten sorulara başladım. Çok çok teşekkürler, iyi ki varsın.:)

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
hemen her gün kontrol ediyordum paylaşıldı da ben mi kaçırdım diye! teşekkür ve saygılarımla.. emeklilik günleriniz hayırlı olsun!

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,476
Ellerinize sağlık çevirilerinizi severek okudum bu seriyide dün indirdim severek okuyorum.
Emekliliğiniz sağlık ve huzur içerisinde geçmesi dileğiyle.
Paylaşım için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,655
22,310
Adana
Harika paylaşimlar sevgili esattr... Emekliliğiniz hayirli olsun... Tüm emekleriniz için teşekkürler...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,034
75,200
hiçbiryerde :)
Müthiş bir çalışma yine sevgili Esattr üstadımızdan.
Mükemmel çizgileri ve hikayeleri tamam olarak okumak
büyük keyif olacak bizim için. Bu kadar emek için çook
çok teşekkür ederim üstadım, var olun.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,287
4,450
Sevgili Esattr çok teşekkür ederim.Daha önce ne gördüm ne de okudum.Sayenizde ilk olacak.Sağolasın varolasın.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
25,999
İstanbul
Ilk sayısını keyifle okudum. Yarın sabah şehir dışına yola çıkıyorum.
Sanırım yolculuğum Jim Cutlass ile geçecek. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu arada emeklilik döneminizin keyifli ve verimli geçmesini dilerim.

12 Şub 2010
15,006
543,574
Nihayet Beyaz Timsah macerasının sonunu okuyabildim.
Kaç yıl geçmiş aradan
Türkiye'deki yayını yarım bırakılmıştı

İşte bir kez daha çizgi roman paylaşım forumlarının ne kadar önemli olduğu bir kez daha ispatlanmış oluyor

Yayınevlerimizin, okurlara karşı hiç bir sorumluluk hissetmeden, bir açıklama yapmadan çok tutulan bir çizgi roman serisini yarım bırakmaları bizi çileden çıkarıyordu

Esasttr, daltas ve daha bir çok dost sayesinde çilelerimiz sona ermeye devam ediyor
Blueberry'nin de yarım kalan macerasını yine buradaki dostlar sayesinde okumuştuk

Halen aklımda kalan bir yarım kalmış Şerlok Holmes macerası var ve sonunu şiddetle merak ediyorum. Moskova'da geçen bir maceraydı. Kuvvetle umut ediyorum ki, günün birinde yine çizgi roman paylaşım forumları sayesinde o merakımı da giderebileceğim.

Çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum sevgili dostum

MehmetMAH

Süper Üye
28 May 2013
37
167
gaziantep
teşekküre ederim bu seriyi kütüphanede görüp başlamıştım (Gaziantep il halk kütüphanesi) 1,2,3 nolu ciltleri hafta hafta ödünç alarak okuyup bitirdim. 4.cilt kütüphanede yoktu 5.cilt vardı çizgidiyarı foruma güvenerek 5. cildi ödünç aldım biri foruma yüklemiştir dedim =) 6. 7. ciltlerden hiç haberim yoktu iyi oldu. paylaşım için teşekkür ederim

METİN

Yeni Üye
26 Mar 2017
39
70
Ankara
Emekli olalı 3 yıl olmuş gözüküyor. Umarım bu üç yıl sizin için iyi geçmiştir. Hazırladığınız kitaplar inanılmaz güzellikteler hepsi için çok teşekkürler. Paylaşımlarınızın devam etmesi dileği ile Ankara dan saygılar selamlar.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,199
3,684
elinize sağlık esattr üstadım hayırlı sağlıklı emeklilik hayatı dilrim