Vampirella (Renkli)

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,224
Üstadım tam yaz rehaveti derken, bir hafta sonu serinleten yağmurunla karşılaştım. Çok emek vermişsin teşekkürlerimi kabul et.

12 Şub 2010
15,006
543,589
Benim bildiğim, Vampi hep kurtulmuştur, bunu da atlatır:) teşekkürler esattr.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,565
İzmir
Sevgili Ağabeyim,
Böyle güzel bir vampir gelip beni ısırsın dediğim bir seridir.
Elinize sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,987
83,521
Kasımpaşa
Verilen emek ve çeşitlilik
her türlü övgüyü ve teşekkürü fazlası ile hak ediyor.
Çok teşekkürler.
Saygılarımla.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,179
Sevgili esattr verdiğiniz emekler biz ÇRseverleri fazlasıyla mutlu ediyor... Her paylaşımınız bizim için altın değerinde... Teşekkürler... :)

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,224
Benden başka Kral Çıplak diyen yok...

Eleştiri hakkınızı kullandınız, herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil. Bence çok güzel çalışmalar bunlar, türkçe karakter benim için sorun teşkil etmiyor, kesilen kelimeleri de rahatlıkla okuyabiliyorum ve bu bana yetiyor. Eleştirme yapmak hakkınız, ama eleştirilerinize katılmayanları eleştirme gibi bir hakkınız yok.

P

panda78

Eleştiri hakkınızı kullandınız, herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil. Bence çok güzel çalışmalar bunlar, türkçe karakter benim için sorun teşkil etmiyor, kesilen kelimeleri de rahatlıkla okuyabiliyorum ve bu bana yetiyor. Eleştirme yapmak hakkınız, ama eleştirilerinize katılmayanları eleştirme gibi bir hakkınız yok.

Anlamadım ne demek eleştiri hakkını kullandın, başka eleştiri yapamam mı yani? Ben eleştiri yapıyorsam niyetim daha güzel nasıl oluru göstermek yönünde katılın katılmayın ne yapayım, benden başka eleştiren yok. Bir kişide bu ne biçim font demiyor Türkçe karakterli font kullanılsın demek kötü bir şey mi, kelimeleri gereksiz kesmişsin kesme demek kötü bir şey mi, bunları bile bile göre göre dememek bence bu arkadaşa yapılan en büyük ihanettir.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,224
Anlamadım ne demek eleştiri hakkını kullandın, başka eleştiri yapamam mı yani? Ben eleştiri yapıyorsam niyetim daha güzel nasıl oluru göstermek yönünde katılın katılmayın ne yapayım, benden başka eleştiren yok. Bir kişide bu ne biçim font demiyor Türkçe karakterli font kullanılsın demek kötü bir şey mi, kelimeleri gereksiz kesmişsin kesme demek kötü bir şey mi, bunları bile bile göre göre dememek bence bu arkadaşa yapılan en büyük ihanettir.

Dostum polemik yapıyorsun, eleştiri yapabilirsin, ama "Benden başka Kral Çıplak diyen yok." ne demek. Tekrar ediyorum anlayıp anlamamakta serbestsin eleştirine katılmayanları eleştirmeye hakkın yok. Bana ne sen beğenmediysen bana karışabilirmisin dikkat edersen sana niye eleştirdin demiyorum. Ona muhatabı gereken cevabı verir zaten ama benden başka eleştiren yok diyorsun mecbur mu herkes eleştirmeye? Ya da sana katılmaya?

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,303
49,756
NeverLand
İndirmedim, o nedenle de eleştirebilecek bir nokta göremiyorum. Bu nedenle esattr abimizin bundan önceki çalışmalarını baz alarak yine güzel bir çalışma ortaya koyduğu düşüncesiyle teşekkür etmek istiyorum. İndirip okuyan arkadaşlarımız düşüncelerini ve eleştirilerini söylemeli elbette. Ancak bunu yaparken kafasını gözünü kırmadan yapmak sanırım hem çalışmaya emek veren arkadaşlarımızı daha iyi motive eder hem de eleştiren arkadaşlarımızın haklı olduğu noktaların görülmesini kolaylaştırır. Unutmayalım ki bizler bir avuç amatörüz. Yayınevleri bile bazen fond seçiminde kötü tercihlerde bulunabiliyor ve balonlar içerisindeki cümleleri eksik ya da yanlış bir biçimde yazabiliyorlar. Bunlar zaman içerisinde aşılabilecek noktalar olarak gelişime açık alanlarımız olarak görünüyor. Her şey gönlünüzce olsun.

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Teşekkürler Esattr,emeğinize sağlık.Renkli Vampirella daha önce görmemiştim,bu iyi oldu:)

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,159
4,954
Emeği geçen sayın "esattr"a teşekkürler. Eleştiri yapan arkadaşın düşüncelerini kırıp-dökmeden söyleme hakkı var, eleştirinin eleştirisini yapan arkadaşın da hakkı var, ama neredeyse "seni döverim gibi" tavırlarla kimsenin kimseye dayatma hakkı yok. "Hoşgörü" diye birşey var olsa gerek (Memleketi terkemediyse hala da var olduğunu sanıyorum). Dolayısı ile düşüncesini eleştirel anlamda açıklayan kişiye de saygı duyulmalı. Bu forumun üyeleri yaptıkları açıklamalarla "diğeri"ni aşağılama davranışında bulunmayacak düzeyde olan insanlardır. Hepinize sevgi ve saygılarla... Keyifli paylaşımlar.