Bruno Brazil 01) İki Kere Ölen Köpekbalığı

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
İki Kere Ölen Köpekbalığı (Yeni, yepyeni ve olağanüstü)

Esattr ve Bakunin ikilisinden yepyeni bir kahraman, hem de Türkiye'de yayımlanmayan ilk macerasıya... Bakunin'in güzel tercümesi ile

esattr - 025 (Vay be hedefin dörtde birini tamamladık bile:Z)

NOT: 16.06.2011 perşembe günü buluşmak üzere:cool:

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,731
43,934
denize sıfır
Wuuww diyerek sıramızı aldık bekliyoruz.ilginç bir macera ismi usta ellerin yardımıyla festival havası vereceği kesin.
merakla bekliyoruz.teşekkürler.:)

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,611
zevkle okuyacağım, ikinizede emekleriniz için çok teşekkürler ve bunun gibi nice başarılı çalışmalar dilerim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,287
4,450
Sevgili kardeşim herşey iyi güzel de şu'' dörtte biri tamamlandı'' ifadesi kafamı karıştırdı......
Bu dörtte bir kesrinin payına dokunmadan paydasını biraz daha büyütseniz diyorum.Nasıl olur?
Bu soruya ben cevap vereyim;Çok iyi olur.
Değerli kardeşim ellerine sağlık.Ayrıca sevgili Bakunin kardeşime de çevirideki katkıları için çok
teşekkür ederim.Hoşçakalın.

grreenman

Çeviri & Balonlama
29 Eki 2009
281
409
Bruno Brazil'in maceralarını ilk Yaman Çocuk dergisinde okuduğumdan bu yana bende hep özel bir yeri olmuştur. Daha önce hiç okumadığım bir macerasını okuyabileceğim için kendimi çok mutlu addediyorum. Bakunin ve Esattr'ye sevgilerimi sunuyor, teşekkür ediyorum..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
21,994
Sarıyer
Tercüme ve balonlama gibi uğraştırıcı bir işi başarıyla tamamlayan arkadaşlarıma gönülden teşekkürler.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,655
22,310
Adana
Harika ekip çalışması ve nefis çeviri balonlama için, çok teşekkürler sevgili Dostlar... Elinize sağlık...