Luc Orient Albüm 01 Ateş Ejderhaları

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Luc Orient Ateş Ejderhaları Albüm 01

000xzx.jpg

Ateş Ejderhaları

Esattr - 016

Durmak yok, kadir kıymet bilmeyenlere inat yola devam:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
İnanın ki ne tarzımdır bu tür çizromanlar nede severim!
Ama size ve sizin gibi emekçilere yapılanlara inat okumaya başladım!
harika çalışmalar harika işler çıkarıyorsunuz!
tebrikler dostum sağolasınız..

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Mesajınız inanın beni çok mutlu etti, bu arada alanımızın facebook adresini bende beğendim. hani şu bangır bangır Trabzonsporluyum diye bağıran adres. Orada da size bir sürprizim var. Gerçi tamamlandığında sayfamıza ekleyeceğim ama sabırsızlananlar beni ekleyebilir:p

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Dostum Şerif'in aksine bunlar tam benim sevdiğim tarz işler. Frankofonlara hep ilgi duymuşumdur. Elinize sağlık, kaliteli çevirilerinizle ortamı hareketlendiriyorsunuz, teşekkür ederim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Dostum sanırım yaman dergileriyle tanıdık ve sevdik luc orıent çizgiromanını.Ülkemizde frankofon sevilmez yaklaşımını bu çevirilerle tersine çeviriyorsunuz.Emek ve özveri için teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Üstad süpersin.
Muhteşem işler bunlar.
Frankofonlara her zaman ilgi duyarım. Dünyanın tanıdığı kahramanları bizimle buluşturman müthiş.
Eline sağlık.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Evet, Yaman ve Tercüman Çocuk dergilerinde yayınlanmıştı ama bu ilk sayı maalesef Türkiyede yayınlanmadı, tamamen benim tercümemdir, bazı arkadaşlar eskiden tercümelerimi beğenirdi ama sonra nedense "çocuk dergilerinden balonluyor" der oldular. Neyse bu ve diğer tercümeleri bana ait olan balonlarım inşallah onlara kapak olur.
Çizgiromanı seviyorum ve asla da soğumayacağım...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Eline sağlık değerli dostum,çok güzel paylaşımlara imza atıyorsunuz,paylaşım ve emekleriniz için teşekkürler

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Evet, Yaman ve Tercüman Çocuk dergilerinde yayınlanmıştı ama bu ilk sayı maalesef Türkiyede yayınlanmadı, tamamen benim tercümemdir, bazı arkadaşlar eskiden tercümelerimi beğenirdi ama sonra nedense "çocuk dergilerinden balonluyor" der oldular. Neyse bu ve diğer tercümeleri bana ait olan balonlarım inşallah onlara kapak olur.
Çizgiromanı seviyorum ve asla da soğumayacağım...

Ağabey,
Bırak kim ne derse desin. Biz bizi biliyoruz. Senin fevkalade işlerini de biliyoruz.
Meyva veren ağaç taşlanır hesabı. Öyleydi böyleydi diyenlere bakmamak lazım.
Ne zamandır çalışmalarını okurum ve beğenirim.
Halende büyük bir keyifle okuyorum.
Eminim büyük bir keyifle çalışmalarımızı okuyan ''sessiz çoğunluk''ta çok beğeniyor.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Beni tercüman çocuk okuduğum o çocukluk günlerine döndümsayenizde. Teşekkürler.

ALİ YILMAZ

Aktif Üye
4 Ara 2009
325
386
Elinize sağlık arkadaşlar çocukken gizli gizli okuduğum çizgi romanları şimdi sayenizde okuyabiliyorum sağolun teşekkürler.

hobidik

Yeni Üye
7 May 2011
2
5
Zamanında Yaman Çocuk dergisinde diğer iki macerayı okumuştum. Linki yenileme imkanınız varmı acaba. Emeğiniz için teşekkürler