Ben şok

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,095
Evet araştırmacı ruhum internet sayfalarında beni oradan oraya tek kelimeyle ben ŞOK... Yıllar önce tamamladığımı sandığım bir serinin yayınlanmış iki yeni sayısını bulmak gerçekten bende çok hoş bir Şok yarattı. İnanın elimdeki her işi bırakıp bu albümlere yönelmek için can atar oldum. Ama bekleyen o kadar çok albüm var ki! Belki Fransızca bilen bir arkadaş çıkar bana yardım eder diye düşünüp bunu sizinle paylaşmak istedim. Ama o arkadaş sır saklamayı bilmeli ve ve albümleri bitirip burada yayınladığımızda benim gibi herkesi de şok etmeliyiz.

NOT: Bunu paylaştım ama maalesef yardımcı olacak birinin çıkma ümidinin 100 de 1 olduğunu da biliyorum. Ama o bire de güvenmek istiyorum.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
esattr kardeş..Arşivimde yüzlerce terabyte'lik çizgi roman var, hemen her türden istediğin bir şey olursa bildirebilirsin..

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,095
Sürprizi seven olmadığına göre şimdi yazabilirim. Daha önce 11 albümü ile bitirdim dediğim Bruno Brazil serisinin geçen yıl yanımlanan 2 albümünü bulmuştum. Eh artık yardım eden çıkmadığına göre zorlama zorlama halledeceğim ama bu sefer onları kimseyle paylaşmayacağım. Biraz da yaşasın kötülük diyelim

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi

Doğru tahmin etmişim. Ben de yakınlarda fark ettim.
Ancak bir sene daha bekle bence. İngilizcesi de çıkabilir bir ihtimal.
Buraya yazayım, dursun. Ne olur ne olmaz.

seastar

Kıdemli Üye
11 Şub 2016
162
382
Sayın Bayım
Wayne Shelton serısının tercüme edılmıyen sayıları ile ilgilenmeyi düşünürmüsünüz
Forumda ingilizce olup türkçeye çevrilmemiş sayılar var

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,095
Sayın Bayım
Wayne Shelton serısının tercüme edılmıyen sayıları ile ilgilenmeyi düşünürmüsünüz
Forumda ingilizce olup türkçeye çevrilmemiş sayılar var

Umarım o seriye başlayan arkadaş biterir onu. Ben benim serileri bitirmek gayretindeyim