Taar Albüm 12

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,095
Taar
Albüm 12) Mengene

761cdc77-00.jpg

Çadırımın üstüne şıp diye damlarken eminim Taar 12 BAM diye inmiştir. 13 albümden oluşur diye bir rivayet olsa da hatta 13. albümün Hitler'e kadar ulaştığı anlatılsa da sanal ortamdaki son Taar albümü ile sağanağımız kesilmiştir.

Saygıdeğer kardeşim ODENAT'ın güzel tercümesi ile bir seriyi bitirmiş olmaktan çok ama çok mutluyum. Sonsuz teşekkürler ODENAT...
Yeni sağanaklarda buluşmak üzere...

Moderatör tarafında düzenlendi:

halit

Kıdemli Üye
27 Eyl 2011
572
1,822
Sayın esattr emeklerinize sağlık. Size ve sayın ODENAT' a çok teşekkür ederim. Değerli çalışmalarınızda kolay gelsin.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,802
Daha önce çıktımı bilmiyorum ama ben Ömer Muz'un harika kapak
çizimleri ile çıkan Ceylan yayınlarının 5 sayılık serisi ile bu kahramanla
tanıştım ve maceraları çok hoşuma gitmişti ve öylecede uzun süre kaldı
malesef. Taa ki sevgili Esattr üstadımızın gayretleri ile serinin tamamını
okuya biliyoruz. Yayın evleri başladıkları çoğu seriyi çeşitli bahanelerle
yarım bırakıyorlar. Forumlar ve Bloglar olmasa hiçbir seriyi okuyamıyacağımız
bir gerçek. Çok teşekkürler Esattr ve Odenat..

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Taar'a bak sen, Death Dealer'in atına 3+1 evin son taksitini ödemiş yeni ev sahibi gibi oturmuş :)

Teşekkürler Esattr, teşekkürler Odenat, var olun...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Taar'a bak sen, Death Dealer'in atına 3+1 evin son taksitini ödemiş yeni ev sahibi gibi oturmuş :)

Teşekkürler Esattr, teşekkürler Odenat, var olun...

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,213
Değerli paylaşımlarından dolayı her iki üstada ayrı ayrı teşekkür ederim. Bir Brocal REMOHI hayranı olarak büyük beğeni ile takip ettiğim bir seriydi. Her ne kadar farklı diller de, farklı baskılarda elimde olsa da Türkçe olarak okumak daha bir keyifli oluyor. Ekte paylaştığım link TAAR 13'e ait. Renkli olarak benim de karşıma çıkmayan bu sayıyı da Türkçe olarak okumak isterdim. Karar yine de sizin. Emekleriniz karşılığı olmaktan çok uzakta olan teşekkürlerimi bir kez daha sunarak çalışmalarınızda başarılar dilerim.