Spirou ve Fantasio'nun Maceraları Albüm 15

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,095
Spirou ve Fantasio'nun Maceraları 15

Macera Adı : Zorglub'un Z'si

49mAnG.jpg

NOT: Hala hazırlıksız yakalananlar olduğunu görüyorum... Feci ıslanacaksınız . Demedi demeyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi

Spiroular için teşekkürler. Dijital versiyon iyi olmuş.

Not: 8. sayfa eksik kalmış varsa eklerseniz sevinirim.
.jpg olarak var ama 51. sayfa gözüküyor.

cb62

Yeni Üye
23 Şub 2023
3
2
Selamlar,

Sayfa 7 yerine 51. sayfa gelmiş ve sayfa 51'de de ingilizce sayfa yer almakta.
Düzeltebilirsenz çok sevinirim.

İyi çalışmalar ve çok teşekkürler.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Pek çok üyemiz tarafından indirilen bu çizgi roman herhalde hiç okunmamış. Öyle olduğu için bazı gözden kaçan eksik ve hatalar fark edilmemiş. Bir kaç arkadaş uyarmış ama bu durum öyle kalmış. Aslında hatayı düzeltmek çok basit, aşağıda anlatacağım yöntemle mümkün.
Öncelikle jpg olarak indirilen paylaşımın sayfa numaralarını değiştirmeniz gerek. Her sayfanın en altında çizgi romanın orijinalinde var olan yuvarlak içindeki sayfa numaralarını jpg sayfası ile aynı yaparak işe başlayın. Numaraları yeniden yazarken 001,002, 003... vb. devam ederek yazın. Hepsi bitince 007. sayfada yanlış olarak bulunan 051 de yerine yerleşecek.
Dikkat edilirse 007. sayfanın paylaşımda olmadığı görülür. O sayfayı ben tercüme edip, balonladım. Fontu bilmediğimden, en uygununu bulup yazdım.
Link aşağıdadır. Onu da indirip, jpg sayfalarının içine kopyalayın.
İşlem bu kadar.
Sayısız paylaşımını indirdiğimiz sayın esattr'ye ufak bir yardım da ben yapayım dedim. İyi okumalar.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Pek çok üyemiz tarafından indirilen bu çizgi roman herhalde hiç okunmamış. Öyle olduğu için bazı gözden kaçan eksik ve hatalar fark edilmemiş. Bir kaç arkadaş uyarmış ama bu durum öyle kalmış. Aslında hatayı düzeltmek çok basit, aşağıda anlatacağım yöntemle mümkün.
Öncelikle jpg olarak indirilen paylaşımın sayfa numaralarını değiştirmeniz gerek. Her sayfanın en altında çizgi romanın orijinalinde var olan yuvarlak içindeki sayfa numaralarını jpg sayfası ile aynı yaparak işe başlayın. Numaraları yeniden yazarken 001,002, 003... vb. devam ederek yazın. Hepsi bitince 007. sayfada yanlış olarak bulunan 051 de yerine yerleşecek.
Dikkat edilirse* 007. sayfanın paylaşımda olmadığı görülür. O sayfayı ben tercüme edip, balonladım. Fontu bilmediğimden, en uygununu bulup yazdım.
Link aşağıdadır. Onu da indirip, jpg sayfalarının içine kopyalayın.
İşlem bu kadar.
Sayısız paylaşımını indirdiğiniz sayın esattr ye ufak bir yardım da ben yapayım dedim. İyi okumalar.

Ellerine sağlık, üstadım. Kıymetli bir katkı.

Aslında esattr uyarı üzerine gerekli düzeltmeyi yapmış. Sorun şu ki ben o düzeltilmiş halini indirmemişim ve uzun zamandır kırık halde bulunan linki yenilerken bu düzeltilmemiş eski halini yüklemişim.

Sevgiler, saygılar...