KAİ FALKE 10

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Kai Falke (Eric Castel)
Albüm 10) Tehlikeli İddia

P1Y7m9.jpg

[

On beş albümlük Kai Falke'nin (nam-ı diğer Eric Castel) 10.albümü nihayet sizlerle. Tercümesinde iki de bir rahatsız ettiğim ve hatta altı sayfasını tamamen ona yıktığım SENSEİ kardeşime sonsuz teşekkürler.

Sırada Reklamlar:
Gelecek Albüm ****** Asla tahmin edemeyeceğiniz bir albüm. Bir serinin ikinci ve son sayısı. Bir seri daha mı bitiyor ne?

Yakında ise Hans 3... Pek Yakında ise Spirou ve Fantasio 11...

Moderatör tarafında düzenlendi:

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
Kai Falke (Eric Castel)
Albüm 10) Tehlikeliteşekkurler dostıu İddia

P1Y7m9.jpg

On beş albümlük Kai Falke'nin (nam-ı diğer Eric Castel) 10.albümü nihayet sizlerle. Tercümesinde iki de bir rahatsız ettiğim ve hatta altı sayfasını tamamen ona yıktığım SENSEİ kardeşime sonsuz teşekkürler.

Sırada Reklamlar:
Gelecek Albüm ****** Asla tahmin edemeyeceğiniz bir albüm. Bir serinin ikinci ve son sayısı. Bir seri daha mı bitiyor ne?

Yakında ise Hans 3... Pek Yakında ise Spirou ve Fantasio 12...

teşekkurler dostum sagolasın ... kolay bır dowloand sıtesınden paylaştıgın için de teşekkurler

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,797
Çocukken bu çizgiroman sayesinde PSG'ye sempati duymaya başlamıştım. Tabii ki o zamanki PSG'nin şimdiki haliyle ilgisi yoktu. Çok teşekkürler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,629
24,259
Halen cep telefonumdan bile silmeye kıyamadığım Eric CASTEL Sevgili Esattr üstadımıza benim için çok değerli bu paylaşım için özel olarak teşekkür etmek isterim.
Eskilere dair çok güzel anıların bulunduğu eşsiz bir çizgiroman.

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,078
Dünya
Ellerine sağlık üstadım. Yeni keşfettim bu seriyi fakat bu sayının linki kırılmış, yenileyebilir misiniz?