Spirou ve Fantasio'nun Maceraları 01 - Dört Kısa Macera

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Spirou ve Fantasio Maceraları
Albüm 01- Dört Kısa Macera

YgnEGE.jpg

Hani bir söz vardır; "Beni canımdan bezdirdin be yaaaa..." diye, işte öyle bir albüm bitti ama beni de bitirdi gerçekten. Bittiğinde beni d e bitiren ve "OH, BEEE!" çektiren tek albüm oldu bu. Ama laf aramızda güzel oldu be... İyi okumalar.

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,629
24,259
Bizim için can suyu kitaplardan birisi.
Çizgi sanatının efsane isimlerinden sevgili Esattr ye bu özel çalışması için çok teşekkür ederim.
Yİne çok değerli bir esere imza atmışsınız.
Selamlar ve saygılarımla üstadım.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,034
75,201
hiçbiryerde :)
Çizgi roman diyarımızın özel isimlerinden
Esattr üstattan gelen böylesine özel ve
klasik diyeceğimiz bir Spirou kitabı baş
köşeye konacak cinsten olur tabii ki.
Teşekkürler, sevgiler üstadım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,987
83,520
Kasımpaşa
Sipru okumak hele de şimdiki gibi renkli okumak hele de esattr düzenlemesi ile okumak büyük bir keyif.
Teşekkürler üstat.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Anlattığınız tüm zorluklara rağmen sabırla mükemmel bir iş çıkarmışsınız. Renk uyumu, canlılık sanki yeni basım kitap gibi güzel. Zorluklar ise belli oluyor. Önce bir sayfada beş bant oluşu, fontların yazılacağı balonların da buna göre çok küçük oluşu ve sayfa sayısının da fazla olması.
Fakat Spirou ve Fantasio sevgisi insana her zorluk karşısında sabır ve güç vererek böyle güzel eserler çıkartıyor.
Çok teşekkürler Esattr.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,696
47,770
Listeye bir Spirou daha eklendi sayende sevgili Esattr,
gecikmiş olsada çok çok teşekkürler..

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,129
20,678
Bu kitap ne zaman geldi, nasıl geldi, nereden geldi?! ben görememişim. Hem de at var, sincap var, kaplan var... Boksör bile var. Bu kitapları benden saklıyorsunuz. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. :)

Kaya Ö

Onursal Üye
20 Şub 2011
220
967
bu albümdeki son iki serüven (At Gezintisi; Pigmeler) daha önce Türkiye'de hiç yayınlanmamıştı Bilgi Y. vd telifsiz kopya çizgili dönemlerde bile, çok makbule geçti; teşekkürler

MZAMAN

Aktif Üye
3 May 2019
430
1,658
Sayın esattr emekleriniz için teşekkürler. Ama 1 ve 3 linkleri bozuk, yeniliyebilirmisiniz?

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Bildirdiğiniz sayılardan 32 ve 46 elimde olmadığı için ekleyemedim. 31.sayı ise var görünüyor. Diğer sayılar tamam. iyi okumalar.