Khaal 01

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Albüm 01 - Galaktik Bir İmparatorun Güncesi
Vr36DV.jpg

Hepsini toplayınca ne etti? Dan Dana Dan etti :) Tercüme için Deadeye arkadaşıma sonsuz teşekkürler.
İkinci albüm yakında ama çok yakında değil maalesef. Araya Spiroular girecek, Vampirella girecek

-Esattr bey,
-Buyurun benim.
-Yine danlattınız ortalığı... Bu enerjiyi nereden alıyorsunuz?
-Durun size göstereyim... Hey, nereye gidiyorsunuz? Size sadece başarımın sırrı olan dolma kalemimi gösterecektim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,987
13,481
Esprili bir giriş ve tanıtım olmuş. Sizin biz zaten ne kadar efendi olduğunuzu bildiğimiz ve de kefil olduğumuz için göstereceğinizin yalnızca kaleminiz ve yeni paylaşacağınız kitaplar olduğunu biliyoruz. Aklımıza da zaten başka bir şey gelmez yani :)

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,080
5,410
çok teşekkürler üstadım...
maşallah ne dolmakalemmiş yaz yaz bitmiyor...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,798
Khaal'i okumayan bilimkurgu okuyucusuyum demesin :)

Bu arada bir konuya değinmeden geçemeyeceğim, gördüğünüz kapak aslında 2. kitaba ait ve sansürlenmiş Amerikan versiyonu. Orijinal Fransız versiyonu sansürlenmemiş bir kapağa sahip. ABD çok uygar(!), sorsanız bizde sansür yok derler.

Hem esattr hem de deadeye dostlarımıza çok teşekkürler.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,159
4,953
Çok güzel çizimler bunlar, içerdeki serüvenler de öyle olsa gerek. Emeklerinize sağlık.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,564
İzmir
Khaal'i okumayan bilimkurgu okuyucusuyum demesin :)

Bu arada bir konuya değinmeden geçemeyeceğim, gördüğünüz kapak aslında 2. kitaba ait ve sansürlenmiş Amerikan versiyonu. Orijinal Fransız versiyonu sansürlenmemiş bir kapağa sahip. ABD çok uygar(!), sorsanız bizde sansür yok derler.

Hem esattr hem de deadeye dostlarımıza çok teşekkürler.

Bu paylaşımın altına odenat bunu yazdıysa bu kitap okunur arkadaş.
Umarım devamını da okuruz. Teşekkürler.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,246
34,796
Çok teşekkürler. Sabırsızlanıyorum indirip okumak için.

Kapak bana Coppola'nın Dracula'sındaki bir sahneyi çağrıştırdı, buraya ekleyeyim dedim;

2lnwta9.jpg