Bob Morane 20 - Matador

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Bob Morane
20- Matador

z0m5oR.jpg

-Esattr Bey sizden yarına dair bilgi alabilir miyiz?
_Yarınlar bizim, hepimizin :Ğ
-Efendim, ben balonlar hakkında demiştim. Yeni şeyler var mı?
-Hımmmmm
-Hımmm ne, efendim?
-Belki yarın belki yarından da yakın...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,507
Ankara
Orijinal listede kaçıncı sırada diye biraz araştırayım dedim, bulamadım :) Wikipedia'da 2011 yılında çıktığı rivayet ediliyor sadece:

Sırasız olarak kendi listeme attım, birazdan lüpletirim bunu afiyetle :)

Ellerinize, gözlerinize sağlık.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,146
4,504
Sayın suat bey tercüme ve balonlamalarınızın takipcisi olarak bu sayının 20 sayfasının orginal dilde kaldığını gördüm sanırım gözünüzden kaçmış.Ama böylede emek verildiği için teşekkür ediyorum.

Baldar

Kıdemli Üye
27 Şub 2012
126
387
Orijinal listede kaçıncı sırada diye biraz araştırayım dedim, bulamadım :) Wikipedia'da 2011 yılında çıktığı rivayet ediliyor sadece:

Sırasız olarak kendi listeme attım, birazdan lüpletirim bunu afiyetle :)

Ellerinize, gözlerinize sağlık.

Bob Morane'nin sıralama olayı biraz karışık. Farklı kaynaklarda farklı sıralamaları var. Bunun nedeni bazı sıralamalarda bütün Bob Morane'ler sıralanırken bazı yerlerde sadece standart BD formatına göre olan maceraların sıralanması. Standart BD'lere göre olan sıralamada bu macera www.bedetheque.com'a göre 66. sırada. Genel sıralamada ise 86. sırada.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Sayın esattr bey tercüme ve balonlamalarınızın takipcisi olarak bu sayının 20 sayfasının orginal dilde kaldığını gördüm sanırım gözünüzden kaçmış.Ama böylede emek verildiği için teşekkür ediyorum.

dikkatli bir takipçi olduğunuz için çok teşekkürler. Sayfa düzeltilip link yenilenmiştir.
Sizden benimde bir ricam olacak, benim nickim ESATTR, İkinci dünyam olan çizgi-roman aleminde bana hitap ederken bu nicki kullanırsanız çok daha mutlu olurum.

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,629
24,259
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.Benim için çok özel yeri olan bir çizgi romandır.
Saygı ve selamlarımla.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,507
Ankara
Bob Morane'nin sıralama olayı biraz karışık. Farklı kaynaklarda farklı sıralamaları var. Bunun nedeni bazı sıralamalarda bütün Bob Morane'ler sıralanırken bazı yerlerde sadece standart BD formatına göre olan maceraların sıralanması. Standart BD'lere göre olan sıralamada bu macera www.bedetheque.com'a göre 66. sırada. Genel sıralamada ise 86. sırada.

Bilgi için teşekkür ederim sevgili Baldar. Ben 66 diyeyim o zaman. Arası dolar da çakışma olursa, o zaman düşünürüz düzeltmeyi :)

Bu arada hikayeyi okudum bile. Her zamanki gibi bir solukta bitti gitti.
Bu vesile ile sevgili Esattr'ye tekrar teşekkür ederim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,460
26,920
Emekleriniz o kadar çok ki hangi sıralama ile okuyabileceğimi inan bilmiyorum.
Çok teşekkür ediyorum üstadım...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,561
İzmir

Bilgi için teşekkür ederim sevgili Baldar. Ben 66 diyeyim o zaman. Arası dolar da çakışma olursa, o zaman düşünürüz düzeltmeyi :)

Bu arada hikayeyi okudum bile. Her zamanki gibi bir solukta bitti gitti.
Bu vesile ile sevgili Esattr'ye tekrar teşekkür ederim.

Ben de orijinal sıra takıntılısıyım. Orijinal sırasını bulup o şekilde arşivliyorum.

Efsane serinin yeni sayısı için teşekkürler Esattr.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,102
Bob Morane harika, esattr dostumuz daha da bir harika... çok teşekkür ederiz efendim...

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Link kırık. ve ne yazık ki bende de bu sayı döküm aldıktan sonra silinmiş durumda.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
sitemizin değerli üyeleri bob morane 19 ve 20.sayısını daha önce kaydeden bir arkadaşımız bu siteye yükleme yaparsa sevinirim. teşekkürler.