Star Wars Gazete Bantları 1 (Al Williamson Çizimleri)

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Albüm 01- Ord Mantell'in Korsan Avcısı ve Darth Vader'in Saldırısı adlı maceralar

POrJVN.jpg

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,696
47,770
Harikulade senaryo ve Çizimlerle bir Starwars macerasına
daldım sabah sabah sevgili Esattr, keyifle okumaya başladım.
1. sayı dediğine göre devamları da yolda mı ne !! Çok teşekkürler..

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,129
20,678
Güzelliklere güzellikler katıyorsunuz, Esattr. Çok çok teşekkürler.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Devam edecek tabii ki :) Ama o kadar çok çeşide dalmış durumdayım ki (Tarao, Spirou, Vampirella, vs. gibi. İyi ki YKY var, onların sayesinde Valerian askıya alındı.) Bu yüzden ara biraz uzasa da ESATTR başladığı seriyi dış etkenler olmadan kolayına bırakmaz.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,629
24,259
Üstadım bu o kadar özel bir paylaşımki Star Wars hayranı olarak benim için paha biçilemez bir eser.Asla okuma şansı bulamayacağımız bir çok eseri bizimle paylaşan , tarayan , düzenleyen , çeviri ve balonlama yaparak karşılıksız olarak bizlere değer sunan bütün bu özel ve değerli insanlara şahsınızda bir kez daha teşekkür ederim.Ülkemizde belkide hiç yayınlanmayacak eserlerden büyük ihtimalle haberimiz dahi olmayacak çalışmaları bizimle paylaşma nezaketi gösteren yüce gönüllü insanlara hürmetlerimle.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,629
24,259
Bir kere daha teşekkür etmesem kendimi affedemem üstadım çizimler olağanüstü çeviri yine mükemmel balonlama harika.Bu harlka eser mutlaka cilt haline getirilmeli.Tekrar saygılarımla.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Bir kere daha teşekkür etmesem kendimi affedemem üstadım çizimler olağanüstü çeviri yine mükemmel balonlama harika.Bu harlka eser mutlaka cilt haline getirilmeli.Tekrar saygılarımla.

çizgi-roman sever arkadaşları az buçukta mutlu edebilmek inanın çok güzel bir duygu.

Star Wars serisi yayınlanacakmış ama ben sorup soruşturdum, gazete bantları plan dahilinde değilmiş. Yıllar önce balonlamıştım, yeniden elden geçirip sizinle paylaştığım için mutluyum. Bendende size sonsuz teşekkürler.

NOT: Aaaaaa, galiba benimde artık cevap yazma modum açıldı... :)

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,364
1 nci bölüm bantlar için teşekkürler.

Sizin sayenizde epey bi çizgi roman okuduk okumaya devam ediyoruz.

Her şey gönlünüzce olsun.