Spirou ve Fantasio'nun Maceraları 25 - Muskanın Sırrı

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Spirou ve Fantasio'nun Maceraları:
Albüm 25 - Muskanın Sırrı

3pP3kr.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
esattr üstadıma çok teşekkürler.
Umarım tüm seriyi okuyabiliriz.
Valerian'ın çoğu çevrilmişti, az bir sayı kaldı.
Yaşattığın bu güzellikler için teşekkürler.

Krom!

Yeni Üye
8 Ara 2010
34
46
Türk yayın evlerinin elinde oyuncak olmuş bir seri. İstikrarlı şekilde basan çıkmadı henüz. Esattr'ye teşekküler bu güzel seri için.

Edit: 24 nerede? Göremedim de.

Son düzenleme:

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,640
Sevgili Esattr çevirinizi okudum çok eğlenceliydi, emekleriniz için çok teşekkürler. Ama 39.nolu sayfa Almanca kalmış bilgilerinize sunarım. Hoşçakalın.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Aldığım en güzel haberlerden biri YK Yayınları Valeriani yayimlamaya başlamış. 4 sayı kalmisti ama sevincle bu seriyi askıya aldım. YKY ye BDye verdiği destekten dolayi sonsuz teşekkürler. Kitaplığım sayelerinde BD doluyor

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Sevgili Esattr çevirinizi okudum çok eğlenceliydi, emekleriniz için çok teşekkürler. Ama 39.nolu sayfa Almanca kalmış bilgilerinize sunarım. Hoşçakalın.

balonumu indirip okumanız ve dikkatiniz beni çok mutlu etti. Hemen düzeltip yeniden ekledim. Sorunum bazen balonladığım sayfayı JPEG olarak kaydetmeyi unutmak. Sonsuz teşekkürler

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Türk yayın evlerinin elinde oyuncak olmuş bir seri. İstikrarlı şekilde basan çıkmadı henüz. Esattr'ye teşekküler bu güzel seri için.

Edit: 24 nerede? Göremedim de.

Şİmdilik görememeye devam edeceksiniz... ama yakında belki de görebilirsiniz. Öncelik sevdiğim maceralarda :)