Tarao

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
TARAO
9802111111580.jpg

ALBÜM 01 - Geçmişini Arayan Çocuk ve Diğer Hikayeler

ALBÜM 02 - Konuşan Maymunların Sırrı ve Diğer Hikayeler

Albüm 03 - Ölüm Uçurumu ve Diğer Hikayeler

Albüm 04 - Dev Kaoka ve Diğer Maceralar

Albüm 05 - Cesurlar Klanı ve Diğer Maceralar

Albüm 06

Moderatör tarafında düzenlendi:

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
Eminim sensei el attığı seriyi bitirir.Sağol üstad.

sanırım benim sabrımı sınıyorsun. İnanamıyorum sana, tamam Sensei'nin sayfasında yayınlandı serilerim, bunu mu ima ediyorsun bilmiyorum... tercüme ve balonlamalarımı önce FİLMİSTİK'te yayınlıyorum, sonra da burada... Ben ESATTR, Trabzonlu ESATTR... Tek başına devam ettirdiğim serilerimde var, El attığım ve Sensei'den yardım aldığım serilerimde var, Sensei'nin başlattığı ve sadece balonlama yaptığım serilerde var. Allah ömür verdikçe Sensei'siz devam etmeyi de düşünmüyorum. Ama ben ESATTR'ım. Bu böyle biline. Saygılarımla...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,797
Bu seri Pif Gadget'de yayınlanırdı. Ortaokulda nasıl da keyifle okurdum bunları. Ayrıca buna benzer bir Rahan var. Zâten sevgili dostumuz kalan kitapları çevirdiğinde ikisinin çok yakın olduklarını anlayacağız :) Rahan da hem çizgi roman olarak hem de çizgi film olarak çok güzeldi.

Çok teşekkürler sayın esattr. Bu güzel seriyi bana hatırlattınız. Üç kitabı da indirip sizin çevirinizle okumak için sabırsızlanıyorum.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,721
25,867
ordu-turkey
sanırım benim sabrımı sınıyorsun. İnanamıyorum sana, tamam Sensei'nin sayfasında yayınlandı serilerim, bunu mu ima ediyorsun bilmiyorum... tercüme ve balonlamalarımı önce FİLMİSTİK'te yayınlıyorum, sonra da burada... Ben ESATTR, Trabzonlu ESATTR... Tek başına devam ettirdiğim serilerimde var, El attığım ve Sensei'den yardım aldığım serilerimde var, Sensei'nin başlattığı ve sadece balonlama yaptığım serilerde var. Allah ömür verdikçe Sensei'siz devam etmeyi de düşünmüyorum. Ama ben ESATTR'ım. Bu böyle biline. Saygılarımla...
Abi çok çok özür dilerim.İşyerinde tabletten yazarken bir karışıklık oldu.Hemen düzeltiyorum.Asla seni kırmak istemem.Özür dilerim.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
değerli üstadım, ALBÜM 02 - Konuşan Maymunların Sırrı ve Diğer Hikayeler'i 1500*2500 çözünürlükte yeniden yükleme yapabilirseniz sevinirim. teşekkürler.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,093
güzel bir uploadının bulamadığım için 2. sayıyı bu şekilde balonladım. Ama balonladığım her albüm gibi bununda çıktısını aldım, hiçte kötü olmadığını gördüm. Eğer güzel bir uploadını bulursanız hazır tercümesi de var elinizde. Balonlarsanız Size minnettar kalırım.

Beykent Çizgi

Yeni Üye
30 Ocak 2017
18
86
Harika bir seri emeğinize sağlık.
Bu tür çizgi romanları çok seviyorum. büyük bir keyifle okuyacağım.
Fakat 1.kitabın 2. öyküsünde,( 27 sayfa da ) anlatım (konuşma ) balonlarında bir boşluk kalmış, gözden kaçmış sanırım.

Sevgiler..

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,159
4,953
Elinize/emeğinize sağlık, çok teşekkürler. (Bazı arkadaşlar yazdıklarımı "kopyala-yapıştır" olarak algılıyorlar. Değil; hepsi birer birer tuşlara basılarak yazılmıştır. Ya da ben alınganım. Şu anda da kırık kolumla tuşlara basarak yazıyorum.Biline!)

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Eline sağlık sevgili esattr..
Çocukluğumuzun kahramanlarından birini sayende Türkçe olarak tertemiz bir şekilde okuyacağız. Çok teşekkürler.