Teks Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 021 Çöldeki Tehlike.cbr

umutyucel

Süper Üye
9 Ocak 2011
476
609
Bant şekline dönüştürülmüş Teks'leri cbr formatında burada paylaşacağım. Özellikle küçük ekranlı bilgisayarlarda, tabletlerde, destekleyen cep telefonlarında ve 40 yaşını geçmiş kişilerde okuma kolaylığı sağlıyacağını umuyorum

umutyucel

Süper Üye
9 Ocak 2011
476
609
1621d1339222115-teks-bant-seklinde-duzenlenmis-goruntuler-tex-01-16-_001_001.jpg

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Niyetin ve emeğin için teşekkürler umutyucel...

Yıllar önce adını şimdi hatırlayamadığım bir arkadaşın tam da senin yaptığın gibi her resmi ayrı dosyaya dönüştürerek "cbr" formatında bütünleşik dosya oluşturmayı çok kolaylaştıran kendi yaptığı bir programı tanıttığını hatırladım.

Hatta kendim de denemiş ve çalıştığına şahit olmuştum. Hatırladığım kadarıyla bazı çerçevesiz resimlerde problem çıkabiliyordu ama senin yapmak istediğin işi çok kolaylaştırabileceği kesin...

Bir araştır istersen...

umutyucel

Süper Üye
9 Ocak 2011
476
609
Niyetin ve emeğin için teşekkürler umutyucel...

Yıllar önce adını şimdi hatırlayamadığım bir arkadaşın tam da senin yaptığın gibi her resmi ayrı dosyaya dönüştürerek "cbr" formatında bütünleşik dosya oluşturmayı çok kolaylaştıran kendi yaptığı bir programı tanıttığını hatırladım.

Hatta kendim de denemiş ve çalıştığına şahit olmuştum. Hatırladığım kadarıyla bazı çerçevesiz resimlerde problem çıkabiliyordu ama senin yapmak istediğin işi çok kolaylaştırabileceği kesin...

Bir araştır istersen...

Çok teşekkür ederim.
Mutlaka yararı olur. Ama araştırabilmem için biraz daha ipucu verebilirsen sevinirim.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Çok teşekkür ederim.
Mutlaka yararı olur. Ama araştırabilmem için biraz daha ipucu verebilirsen sevinirim.

Programı aradım ama maalesef bulamadım...

Bu arada programsız bu iş yapmak oldukça zahmetli bir iş olsa gerektir...

Ama oldukça da bir iş çıkarmışsın, tebrikler...

Programı bulursam yine de haber veririm.