Star Wars Age of Republic - General Grievous

Star Wars Age of Republic - General Grievous

Enver Yılmaz

Like Tree53Likes
  • 42 Post By Enver Yılmaz
  • 3 Post By memogianni
  • 2 Post By subotay
  • 4 Post By Enver Yılmaz
  • 1 Post By subotay
  • 1 Post By colossus

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12.Ocak.2021, 13:13   #1
Çeviri Balonlama

Enver Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15039
•Rep Seviyesi :
Enver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond repute
Standart Star Wars Age of Republic - General Grievous

Star Wars Age of Republic - General Grievous: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu: Republic zamanında Sevgili Generalimiz Greivous'un çıktığı bir macera sizlerle...
subotay, sebo22, percinler ve 39 kişi bunu beğendi.
Enver Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ocak.2021, 21:32   #2
Süper Üye

memogianni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10081
•Rep Seviyesi :
memogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond reputememogianni has a reputation beyond repute
Star Wars olsun da ne, kim olursa olsun.

Eline sağlık üstad, teşekkürler.

Bir de Star Trek'e falan el atsan daha da mutlu olurum.
memogianni isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ocak.2021, 14:06   #3
Kıdemli Üye

subotay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2143
•Rep Seviyesi :
subotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond repute
Özür dilerim sizleri eleştirecek kadar dile hakim değilim sadece meraktan soruyorum 5. sayfada genç jedi "eşhedü enla" mı diyor orjinalde?
colossus ve Enver Yılmaz bunu beğendi.
subotay isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ocak.2021, 15:55   #4
Çeviri Balonlama

Enver Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15039
•Rep Seviyesi :
Enver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond repute
Alıntı: subotay´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Özür dilerim sizleri eleştirecek kadar dile hakim değilim sadece meraktan soruyorum 5. sayfada genç jedi "eşhedü enla" mı diyor orjinalde?

Hayır Jesus diyor, yüce isa aşkına gibi, sonuçta onlar İsa peygambere de haşa Allah dedikleri için Ona dua ediyor. Ben korkudan dua ediyor manasında eşhedü en la yazdım. Dedim ölürse bari Gavur gitmesin. Tabi benim bu görüşüme katılmayanlar bana kızanlar olabilir, orjinali neyse onu yaz kardeşim diyenler olabilir, sonuçta bu Çeviri Balonlama işi, kar amacıyla yapıp para kazanmıyoruz yani bu benim hobim ben kendi yorumumla yaptım.
subotay, colossus, Derturk ve 1 kişi bunu beğendi.

Konu Enver Yılmaz tarafından (13.Ocak.2021 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.
Enver Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Ocak.2021, 18:05   #5
Kıdemli Üye

subotay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2143
•Rep Seviyesi :
subotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond reputesubotay has a reputation beyond repute
Emekleriniz için teşekkürler
Enver Yılmaz bunu beğendi.
subotay isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Ocak.2021, 19:20   #6
Aktif Üye

colossus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 3134
•Rep Seviyesi :
colossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond reputecolossus has a reputation beyond repute
Eline saglik. Buyuk olaylarin olmadigi sayilar hep daha cok hosuma gidiyor benim nedense. Eshedu kismina cok guldum.
Enver Yılmaz bunu beğendi.

Bookmarks

Seçenekler
Stil