El Gringo Met Yayınları(15 TL'lik Seri)Haftalık Mecmua No 02

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

El Gringo ülkemizde kısa bir süre yayınlandığından çok bilinen bir çizgiroman değil, muhtemelen fazla satılmadığı için de çok fazla bulunmuyor. Kahramanı devrin alıştığımız western kahramanlarından biraz farklı, Zagor, Çelik Blek vs gibi kadınlardan kaçmıyor aksine kadınlarla ilişki kurmaktan hoşlanıyor, batının Mister No'su yani. Maceralarda aksiyon dozu sınırlı ve konu sanki biraz yavaş ilerliyor gibi.

Sevgi & Saygı

elgringo02glybn01001.jpg

Son düzenleme:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Paylaşımınız için teşekkür ederim .Sanırım siz olmasanız bu kitaba bizim ulaşmamız mümkün değil.Saygılar sunarım.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Genelde bu tür western çizgiler bazı çizgiromanların dolgu malzemesi ötesine maalesef geçedi,genelde 10 sayıyı bulamayan bir çok çeşidi var fakar nostalji olarak harika.
Bu görsellikte güzel bir tarama ile arşiv değerini iki'ye katlıyor,üstadım TEŞEKKÜRLER ediyorum.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Max Bunker'in 1965 yılında yayımlamaya başladığı ancak ülkemizde bir çok seri gibi uzun soluklu olamayan bir vahşi batı serisi olmasının yanı sıra, İtalyanca orijinal ismiyle de bire bir olarak ülkemizde yayımlanmasıyla farklı bir çizgi roman. Teşekkürler abi.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
"Gulyabani" kardeşim,
bu güzel kitap için teşekkür ediyorum.
Saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif