Çizgiroman, e-kitaplar, kitaplar hakkında güzel bir blog..

Çizgiroman, e-kitaplar, kitaplar hakkında güzel bir blog..

Ebookhanem

Like Tree112Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-06-2015, 17:40   #1

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
Niggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond repute
Standart Çizgiroman, e-kitaplar, kitaplar hakkında güzel bir blog..
Herkese merhaba
Çok severek takip ettiğim çizgidiyarının bu güzel hizmetinden yeni haberim oldu.Başlıkta yazdığım konularda ve daha fazlasıyla ilgili kişisel bir bloğum var.İsteyen arkadaşlar ziyaret edep,üye olabilir.Adres şudur;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Beklerim efendim.
Niggerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2015, 17:59   #2

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49594
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Güzel bir blog,hele arşivimde olmayan şu Süper Korku daha da güzel.

Konu Baltimora tarafından (07-10-2015 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.
İskenderunlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2015, 18:24   #3

tappers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 59077
•Rep Seviyesi :
tappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond repute
TEKS'lenirken ara verip diyara baktığımda gördüm.. Blog çok hoş.. tebrik ederim.. incelemedeyim!

Konu Baltimora tarafından (07-10-2015 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.
tappers isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2015, 20:24   #4

•Rep Seviyesi :
Niggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond reputeNiggerman has a reputation beyond repute
Alıntı: İskenderunlu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir blog,hele arşivimde olmayan şu Süper Korku daha da güzel.

Devamı da gelecek...hatta çizgidiyarına yükleyeceğim dergilere de zaman ayarlamaya çalışıyorum. Herkese kolay gelsin.

Konu Baltimora tarafından (07-10-2015 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.
Niggerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2015, 20:29   #5

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1017961
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Ben de bi göz gezdirdim, müsait bir zamanda inceleyeceğim güzel bloğunuzu.

Konu Baltimora tarafından (07-10-2015 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.
gandor08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2015, 21:02   #6

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1019222
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Üyeliğimi gerçekleştirdim. Fazlasıyla ilgimi çeken konular içeren Ebookhanem için sevgili Niggerman'i kutlarım. Umarım takipçisi, destekçisi, katılımcısı ve sonucunda içeriği giderek zenginleşir.
direnc11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2015, 21:37   #7

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262666
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
İşte çizgi diyarının güzel bir hamlesi ile ortaya çıkan incilerden biri; ben kendisini bir e-kitap forumundan hatırlıyorum, buraya hoş geldiniz kardeşim.

Konu Baltimora tarafından (07-10-2015 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2015, 22:50   #8

•Rep Seviyesi :
Alıntı: direnc11´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Üyeliğimi gerçekleştirdim. Fazlasıyla ilgimi çeken konular içeren Ebookhanem için sevgili Niggerman'i kutlarım. Umarım takipçisi, destekçisi, katılımcısı ve sonucunda içeriği giderek zenginleşir.

Üstadım güzel dilekleriniz çook teşekkürler. Kolaylıklar dilerim.

Konu Baltimora tarafından (07-10-2015 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
Alt 28-06-2015, 10:27   #9

•Rep Seviyesi :
Alıntı: serdary67´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte çizgi diyarının güzel bir hamlesi ile ortaya çıkan incilerden biri; ben kendisini bir e-kitap forumundan hatırlıyorum, buraya hoş geldiniz kardeşim.

Güzel sözleriniz için teşekkürler.
Dostlar süper korkunun 7 ve 8 sayıları da bloğa eklenmiştir. Burdan duyurayım. Seri bitince hepsini çizgi diyarına yükleyeceğim. Herkese iyi okumalar olsun.

Konu Baltimora tarafından (07-10-2015 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
Alt 28-06-2015, 23:03   #10

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1019222
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Alıntı: Niggerman´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel sözleriniz için teşekkürler.
Dostlar süper korkunun 7 ve 8 sayılarıda bloğa eklenmiştir.Burdan duyurayım.Seri bitince hepsini çizgidiyarına yükleyeceğim.herkese iyi okumalar olsun.

Diyar'a yüklenmesini bekleyemedim.

7. sayıyı indirdim. 8. sayıda küçük bir sorun var galiba.

Farklı serilere ait bu iki sayı için çok teşekkür ediyorum, sevgili Niggerman. 7. sayıya ait yorumumu da yazdım.

Sevgiler, saygılar.
Baltimora and yeryüzü like this.
direnc11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil