E-dergimiz için takım oluşturalım..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
arkadaşlar çıkaracağımız dergi için bir takım oluşturmamız gerekiyor karkıda bulunmak isteyen arkadaşların ne yönde katkıda bulunacaklarını belirtmelerini istiyorum..bana ulaşan ve msn de görüştüğüm arkadaşlardan ricam,

elinizdeki verileri en az 3 sayfa oluşturacak şekilde hazırlayalım ve 1 hafta-10 gün gibi bir süre sonunda editör görüşüne sunalım..

bir diğer ricam,

gerek karikatür gerekse devamı gelecek sayıda tarzı sürekli yayınların ,çizgi romanların editör süzgecinde elenmesi halinde gönül koymamanız..çünkü bana ulaşan arkadaşlardan edindiğim izlenim sayfa sayımızın kesinlikle yetmeyeceği yönünde o yüzden sıkı bir eleme yapmamız gerekecek..

en iyiyi bulmamız amacıyla elenen çizgiler zaman içinde geliştirilerek sonraki sayılarda değerlendirilebilir..

başaracağız arkadaşlar..saygılarımla..:)

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Ben yazı dizileri hazırlayabileceğimi söylemiştim büyük beyaz ama hala herhangi biriyle yüzyüze (yani msn vs...) görüşmedim. Başlama tarihi, konsept şu bu nedir, var mıyım yokmuyum haberim yok henüz. Herhangi birinden yanıt bekliyorum.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
elbette varsınız dostum iş bölümü gece belli olur bildiririm msn adresimi pm gönderdim..

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Selam burası yeri değil gerçi ama saat kaçta olacak bu toplantı ;) eve yeni geldimde :d İNŞALLAH kaçırmamışımdır.ALLAH'A emanet

Patrick Wilding

Süper Üye
20 Nis 2010
65
55
Merhabalar,katkım olacaksa memnuniyetle yardım etmeye çalışırım.Çeviri ya da dergide yer alacak materyalin taranması gibi yardımlarım dokunabilir.Ayrıca çizgi romanlar,çizgi roman karakterleri hakkında bilgi,vb.konularda,çizgi roman uyarlaması filmler,kaynak ile çevirim arasındaki farklar v.b.konularında köşe yazıları,v.b.yazabilirim.Konuyla ilgilenen arkadaşlardan mesaj bekliyorum.Saygılarımla.

zagorabi

Aktif Üye
28 Ağu 2010
230
332
Daha öncede belirtmiştim ilgili konuda, senelerce sektörel dergi yayıncılığı yaptım, takıma almak isterseniz göreve hazırım...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
arkadaşlar ne yönde katkıda bulunmak istediğinizi belirtirseniz ekip oluşturmamız kolaylaşır..ilginize teşekkür ederim..

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Merhaba. Ben size özel mesajla ne şekilde katkı yapabileceğimi bildirmiştim. Yazdıklarım hala geçerli. Yazıyı incelemeniz için istediğiniz zaman gönderebilirim.

Kolay gelsin.