ÇİZGİ DİYARI e-dergi ilk sayı 15 aralıkta çıkıyor...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
sevgili çizgi severler,
arkadaşlarımızın katkılarıyla sizlere sunacağımız e-dergimizin ilk sayısı 15 aralık günü sizlere sunulacaktır bu konuda katkıda bulunmak isteyen gönül dostlarımız lütfen yönetici arkadaşlarla irtibata geçiniz..
gerek çizimleriniz gerekse senaryo ve balonlama konusunda desteğinizi bekleriz..

tek bir ilginç fotoğraf ile bile olsa hepinizi dergimizde buluşmaya bekleriz..
bol çizgili günler dileklerimizle..

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili büyük beyaz derginin çıkış periyodu nasıl olacak?

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
bir kaç gün içinde son şeklini vereceğiz buradan açıklarız takip edin lütfen..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Şimdiden hayırlı olsun.
Ben ortaya çok güzel şeyler çıkacağına inanıyor
ve tarihi sabırsızlıkla bekliyorum.

arihanu

Kıdemli Üye
5 Eki 2010
208
507
scanner sorunum olmasa ben de katılmak istiyorum :( sanırım yine pardus'a döneceğim pardus driver olmadan tanıyor hepsini :D

Dracula

Süper Üye
1 Ocak 2010
45
2
hayırlı uğurlu olur İNŞALLAH birşeyler yaparak yardımcı olmak isteyen arkadaşlar çıkacağına ben yürekten inanıyorum:)

mkurt

Süper Üye
26 May 2010
1,829
467
Hayırlı olsun. Şimdiden emeği geçenlere-geçeceklere teşekkürler...

designer73

Kıdemli Üye
13 Eyl 2009
120
61
sevgili dostlar. sanırım toplantıyı kaçırdım. hem siteye girişlerde problemler yaşadım son zamanlarda hem de işlerimin yoğunluğundan dolayı... içerik, format vs. gibi konular hakkında biraz bilgi alabilirsem bende kendi becerilerim doğrultusunda katkıda bulunmak isterim. teşekkürler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
sevgili arkadaşlarım gösterdiğiniz ilgiye yürekten teşekkür ederiz pazar günü son şeklini vereceğiz hangi bölüm kaç sayfa olacak bölümlerin düzeni pazartesi belli olacak bu katılımla beklenen ve düşünülen sayfa sayısını sanırım ikiye katlamamız gerekecek..iyiki varsınız..sevgilerimle..:)

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Çok teşekkürler bu fikri hayata geçirebileceğiniz için ALLAH razı olsun hayırlı olsun :d Şimdiden çok güzel olacağı belli :d

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
bana PM yoluyla ulaşıp katkıda bulunacak arkadaşlara çok teşekkür ederim ilginiz bize cesaret veriyor sayenizde türkiye de bir ilki gerçekleştireceğiz piyasa bizden sorulacak..:)saygılarımla..

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Selam arkadaşlar, gerçi bunları söylemek bana düşmez ama, herkesin katılma hevesi çok hoş bir şey ancak derginin zamanında çıkabilmesi için de katılmak isteyen arkadaşlar bir an önce sunacakları dosyalarını büyük beyaz ustaya ya da herhangi ilgilenen birine gönderirse daha hızlı ve zamanında çıkartılabilir dergimiz.
Zira çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum :d
Lütfen bu konuda büyük önem gösterelim ;)
ALLAH'A emanet

sadikbilcen

Aktif Üye
24 Tem 2009
202
332
Katılım konusunda aydınlanmak isterim nelerle katkıda bulunabilirz.Başta çizim ve senaryo demişsiniz ama kapsamı biraz daha daraltsanız.

Noyyyan

Aktif Üye
12 Kas 2010
109
35
dergi sadece forumda mı olacak yoksa bi arşiv felan yapılacak mı? bence forum dışından okurlar olması için blog-site gerekli.

zagorabi

Aktif Üye
28 Ağu 2010
230
332
Dergi için son saatler, paylaşacak bir şeyi olan bana gönderebilir.
Sevgiyle saygıyla...