Dylan Dog 13--Aramızda Yaşıyorlar (2016, Renkli-Türkçe)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,392
66,407
Karagümrük
İtalyadaki orijinal yayın sıralamasında 13. sayıdır. Ülkemizde yayınlanmamıştır.
(Burakem tarafından siyah-beyaz olarak daha önce paylaşılmıştır)
40-98 arası sayfalardaki metinler Word dosyasına "Shoryuken" tarafından yazılmış
ve tarafıma ulaştırılmıştır. Böylece balonlama çalışması beklenenden daha kısa sürede
tamamlanmış ve kitap paylaşıma açılmıştır. Sevgili "Shoryuken" e bu önemli katkısından
ötürü teşekkür ediyorum.Türün meraklılarına keyifli okumalar dilerim...

d59kjcj3hbhmuo2in.jpg

Hiç bir iddiası bulunmayan mütevazi bir balonlama çalışmasıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Bu Shoryuken (Kara Murat):) nasıl bir adam, her yerde.:D
Harika bir çalışma olmuş.
Hocam sende de ne meziyetler varmış.:d
Seninle çok işimiz var gibi.:D
Güzel çalışma için gönül dolusu teşekkürler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,991
denize sıfır
Tebrikler arkadaşlar.:)
Çizgi diyarı çıtayı yükseltti renk cümbüşüne alıştırdı bizi.:)
Kutlarım can dostlarım hepsini sıraya dizeceğinize eminim.:)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,740
İstanbul
Hocamın on parmağında on marifet. Bu ilk balonlama çalışması ve söyleyebileceğim şey ilk çalışma itibariyle mükemmel bir işe imza attığı.

Dylan Dog son dönemde en çok beğendiğim çizgi romanlar arasında yer alıyor. Onu renkli okuma ayrıcalığını bizlere sunan sevgili hocama ve katkılarıyla çalışmasını hızlandıran sevgili shoryuken'e çok teşekkür ediyorum. Galiba sayının renkli orijinalini sevgili assad paylaşmıştı. Bir teşekkür de ona.

Sağ olun, var olun.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Çizgi diyarının her üyesi gibi önce tarama ve düzenleme sonra da balonlama aşamasına geçtin.
Sırada renklendirme var. Kolay gelsin diyorum. Ben beğendim bu çalışmayı.

12 Şub 2010
15,006
543,709
Gün geçmiyor ki, şaşırmayalım; biri ötekinden güzel paylaşımlara bir örnek daha

Renkli Dylan Dog için emek veren dostlara şükranlarımı, saygılarımı sunuyorum

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,126
Hayata anlam veren renkler değil miydi...
Hem renkli,
hem "Dylan Dog",
hem de Sayın "nisan yağmuru" ve Sayın "Shoryuken" emek imzalı...
Daha ne olsun;
teşekkürler, sevgiler ve saygılar...

52308R.gif

bobwhite

Yeni Üye
1 Tem 2015
7
2
hahahahah. abi herkes renge takmış. salgın hastalık gibi. kardeşim renk mi okuyorsun yoksa kitap mı?????önce bir onun kararını vermek lazım.saygım var zaten herkesin görüşüne. yani aşağılmak ve ve küçümsemek amacıyla değil, farklı bir konuya değinmek için yazıyorum. eee kardeşim bu kadar da alıngan olmayın canım. çocuk musunız bbana açıklama yaptırıyorsunuz yok saygımız var falan filan. koskoca adam herkes. açıklamayla yaşayacaksak işimiz Allah'a kalmış.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,392
66,407
Karagümrük
hahahahah. abi herkes renge takmış. salgın hastalık gibi. kardeşim renk mi okuyorsun yoksa kitap mı?????önce bir onun kararını vermek lazım.saygım var zaten herkesin görüşüne. yani aşağılmak ve ve küçümsemek amacıyla değil, farklı bir konuya değinmek için yazıyorum. eee kardeşim bu kadar da alıngan olmayın canım. çocuk musunız bbana açıklama yaptırıyorsunuz yok saygımız var falan filan. koskoca adam herkes. açıklamayla yaşayacaksak işimiz Allah'a kalmış.

Kitapların renkli mi yoksa siyah beyaz olarak mı paylaşılacağına paylaşımı yapacak olan arkadaş karar verir. Beğenmeyenler, alaycı yorumlar yazarak paylaşımcıların motivasyonunu düşürmek yerine, daha iyisini yaparak bizlere öncülük yapmalı, yol göstermeli ve böylelikle diyarımıza katkıda bulunmalıdırlar. Yapılacak eleştiriler hep daha iyiye, daha güzele ulaşabilmek adına yapılır ve takdirle karşılanır. Mesaj yazarken sağduyulu davranmak gerekir ki, istemeyerek de olsa birbirimizi kırmayalım. Selam ve sevgilerimle...
Not : İşiniz Allah'a kalmışsa olmuş bilin. Ne mutlu size...

Moderatör tarafında düzenlendi: