Dylan Dog AD-DE Yayınları Sayı 01 - Dolunay Geceleri (ALTERNATİF PAYLAŞIM)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,394
66,568
Karagümrük
c6r21s54aj4y2xhz6.jpg

Mediafire linki için buyrun dostlar...

Ad yayınları tarafından Mart 1996 da yayınlanan 1 nolu cilt.
Bu cilt Italyada yayınlanan orijinal sıralamaya göre 3 nolu ciltdir.
Bu nedenle cilt kapağı İtalyanların sitesinden indirilip üzerine orijinal
numarası olan 3 yazıldı.

Kitap sitede mevcut olmasına rağmen, bazı sayfaları tek, bazı sayfaları çift olarak taratılmış, ayrıca sayfa kenarlarından kırpılarak temizlenmemiş.
Bu kusurlar benim gibi titiz koleksiyonerler için son derece rahatsızlık verici. Bu nedenle kitabın tamamını elimden geldiğince temiz bir şekilde
ve tek sayfa düzeninde tarayarak yeniden paylaşıma açıyorum. Umarım beğenirsiniz.

Sonraki günlerde de bulanıklık, sayfa eksikliği, kenarlardan yapılan fazla kesmeler, yamukluk vb. nedenlerle okurken rahatsızlık duyduğum ve keyif alamadığım bazı kitapları yeniden düzenleyerek / tarayarak sizlerle paylaşmayı düşünüyorum... Sizlerinde Zagor , Tex , Mister No gibi baba fumettilerdeki kötü taramalar ve bunların düzeltilmesi hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Paylaşırsanız çok mutlu olurum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Sevgili nisan yağmuru sizin gibi düşünen dostlarımız her geçen gün artıyor, bu da geleceğe daha daha güvenli bakmamıza vesile oluyor.. Sağolunuz..Bu paylaşımı alternatif olarak listesine alacağım..Sevgilerimle..

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Sitemizde güzellikler,kaliteli paylaşımlar seri halde yapılıyor sevgili nisan yağmuruda bunlardan bir örnekleme sunmuş ellerinize sağlık TEŞEKKÜRLER Ediyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Dylan Dog 'un senaryo yazarları balık hafızalı değil

Aslında yeni nesil fumettiler hep öyle

Büyülü Rüzgar, Dampyr, Martin Mystere, Mr. No v.s.

Bu maceradaki cadılar dahil karakterlere, daha sonra pek çok Dylan macerasında tekrar rastlanılıyor veya atıfta bulunuluyor

AD-DE ile tanıştığım Dylan Dog kalbimi kazanmış bir çizgi roman

nisan yağmuru'na, verdiği emekler için teşekkür ederim

saygılarla

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,844
4,995

Sayın nisan yağmuru ;
Gösterdiğin özene , sunduğun bilgiye ,
Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,058
Sevgili nisanyağmuru dostum ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Güzel düşüncenizi de bir çizgiroman sever olarak takdir etmemek mümkün mü?
Selam sevgi ve saygılar.
HACILI