Dylan Dog Hoz Comics! Klasik Seri Sayı 29 - Kara Lanet (2. Macera)

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
001.jpg

İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Dylan Dog, Ken Parker 'dan da öte bir hayvan dostu. Özellikle köpeklerle çok iyi anlaşıyor. Zayıflık ve zaafları da Ken Parker'dan fazla. Çapkınlıkta Conan'dan öte.
Yayınındaki istikrarsızlıktan mı, başka nedenden mi, az ilgi gördüğünü düşünüyorum. Okumakta ilk sıralara koyduğum bir çizgi roman.

Harika taraman ve paylaşımın için çok teşekkür ederim sevgili Mehmet Ali

Buton da çok sevimliymiş:)

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947

Yayınındaki istikrarsızlıktan mı, başka nedenden mi, az ilgi gördüğünü düşünüyorum. Okumakta ilk sıralara koyduğum bir çizgi roman.

Korku alanında çok fazla ürün verildiği için herhalde, işlenmemiş hikaye bulmakta zorlandığını düşünüyorum Dylan Dog yazarlarının. Kimi zaman harika hikayelerle karşımıza çıkarken kimi zaman da vasatın bile altında kalabiliyorlar. Belki de okuyucuyu elinde tutmakta zorlanmasının nedenlerinden biri de budur.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Korku alanında çok fazla ürün verildiği için herhalde, işlenmemiş hikaye bulmakta zorlandığını düşünüyorum Dylan Dog yazarlarının. Kimi zaman harika hikayelerle karşımıza çıkarken kimi zaman da vasatın bile altında kalabiliyorlar. Belki de okuyucuyu elinde tutmakta zorlanmasının nedenlerinden biri de budur.

Benzeri düşünceleri Dampry 'nin son sayıları için aklımdan geçirmiştim . Konular biraz daha lokal ve sanki bilimsel ve yerel kültürden esinlenen ayrıntılara boğulmuş gibi .
Bu güzel paylaşımı okumamıza olanak tanıyan arkadaşlara teşekkür ve saygılarımla .

artoklu

Yeni Üye
12 Kas 2010
40
4
Değerli dostum, emeğine sağlık. Bunun yanında indirme linklerindeki resimlerde çok zekice tebrik ederim.