Dylan Dog AD-DE Yayınları Sayı 02 - Anna Never'ın Hayaleti

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,635
TAM 35
dylan2101.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

zagortenay

Yeni Üye
10 Tem 2009
22
4
Merhaba foruma yerni üye oldum ve özellikle forumda ki zagor ve dylan arşivini görünce çok sevndim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

tamil05

Yeni Üye
5 Kas 2009
19
0
Link çalışmıyor. 4-5-6 ve 7. sayılarda da aynı problem var. Düzeltmek mümkün mü?

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Link çalışmıyor. 4-5-6 ve 7. sayılarda da aynı problem var. Düzeltmek mümkün mü?

Şimdi kontrol ettim hepsi çalışıyor.Ancak Rapidshare uploadı olduğu için hemen ve ardı ardına download yapmak mümkün değil.Mesela bana da şöyle bir ileti ekrana çıkardı;

"Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member"

Yani kısaca ya iki dakika bekleyip tekrar deneyin yahut para ödeyerek üyelik satın alın" demek istiyor.

Sizin yapacağınız ya rapide paralı üye olup sınırsızca ve beklemeden download yapacaksınız, ya da her downloaddan sonra modeminizi kapatıp biraz bekleyip sonra açarak indirmeye çalışacaksınız.

Esen kalın.

tamil05

Yeni Üye
5 Kas 2009
19
0
Şimdi tekrar denedim boş bir sayfa açılıyor. Rapidshare sayfası açılmıyor. diğer sayılarda bu problem yok ama 2-4-5-6 ve 7. sayılarda aynı problemi yaşıyorum (chrome, firefox ve IE ile denedim). 2. sayıdaki mediafire linki çalışıyor.
problem başka ne olabilir?

ek link için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
Şimdi tekrar denedim boş bir sayfa açılıyor. Rapidshare sayfası açılmıyor. diğer sayılarda bu problem yok ama 2-4-5-6 ve 7. sayılarda aynı problemi yaşıyorum (chrome, firefox ve IE ile denedim). 2. sayıdaki mediafire linki çalışıyor.
problem başka ne olabilir?

ek link için teşekkürler

4,5,6 ve 7. sayılar için alternatif linkler yüklendi. Problem büyük ihtimalle rapidden kaynaklanıyor. Bir süre sonra tekrar deneyince düzelecektir.

s.b

Kıdemli Üye
25 Ağu 2009
104
396
(Konu direnc11 tarafından (Bugün Saat 12:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link yenilendi)

Çok hızlısınız. Bu kadar çok link yenilemeyle uğraşmak zor olmalı. Sabrınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
Dylan'ı Sherlock Holmes'e çok benzetiyorum. Hikayeleri o kadar keyif verici ki film tadında oluyor. Teşekkür ediyorum :)