Dylan Dog Hoz Comics! Klasik Seri Sayı 22 - Sonsuzluktan Gelen Dehşet(2. Macera)

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
000an.jpg

Uzaylılar tarafından kaçırıldığını düşünen Whitty her yerde onları görmektedir.Bütün doktorlara gitmiş,her türlü muayeneden geçmiştir.Her hangi bir ruhsal ve fiziksel sorunu olmayan Whitty son çare olarak Dylan'a başvurur.Uzaylıların varlığına inanmayan Dylan bu işin içinden nasıl çıkacaktır? Keyifli okumalar dileklerimle.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Dylan Dog ve Ken Parker gördüm mü bir saniye bile düşünmem, bilirim ki ikiside çayın yanında iyi gider, ruhu dinlendirir, stresi alır götürür.. Teşekkürler Üstadım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bende 51 kez tıklatılıp,
yalnızca bir kez teşekkür edilen
bir kitap görünce dayanamıyorum.
Bir şeyler yazmak şart diyorum.
O kadar zorluğa rağmen
kitap taramak için emek veren
bir dosta selam olsun.
Selam olsun Bolu beyine..
Çıkmasına gerek yok dağlara
yaslanmasa da olur.
Burada bir teşekkür yeterli..
Saygılar sevgiler.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Dylan uzaylıların varlığına inanmaz, işi üç harflilere bağlar, hemen indirip okuyorum, bakalım tahminim doğru mu? Çok teşekkür ederim sevgili dostum.

valeron41

Süper Üye
2 Kas 2009
748
144
bir nrş kliniği
Dylan Dog ve Ken Parker gördüm mü bir saniye bile düşünmem, bilirim ki ikiside çayın yanında iyi gider, ruhu dinlendirir, stresi alır götürür.. Teşekkürler Üstadım.

aynen üstadım...sitede ilk gördüğümde bu ne diyip ilk Ölüler Dansı / Aşkın Suçları / Kıyamet Günü maceralarını içeren bir dev albümü indirmiştim...çok etkilendim ve Dylan müptelası oldum....herkese şiddetle tavsiye ederim...:24: tabi M.Ali'nin taraması olunca yeme yanında yat...teşekkürler aziz üstad....

Son düzenleme:

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Emekleriniz ve paylaşımınız için teşekkürler Mehmet Ali Üstadım . Dylan Dog fırtınası için sağolun .

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
"Mehmet Ali" kardeşim,
harika tüm paylaşımlarınız ve emeğiniz için gönülden teşekkürlerimi lütfen kabul edin.
Saygılarımla...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Değerli Mehmet Ali kardeşim,daha önce Dylan Dog macerası pek okumamıştım taa ki forumda renkli bir sayısını görene kadar.Sayenizde okumadığımız kitap kalmayacak gibi.Değerli paylaşımların için çok teşekkür ederim.İyi akşamlarınız olsun.

ernesto

Yeni Üye
13 Haz 2012
43
12
istanbul
Eline sağlık, teşekkürler hocam. Harika olmuş sayenizde Dylan açlığımızı gideriyoruz. Saygılar...