Dylan Dog Oğlak Yayıncılık(Bonelli Comics)Maceraperest Çizgiler Dev Albüm Sayı 03

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
dylandog03.jpg

Her şeye rağmen paylaşıma devam...
Yazıcının başında saatlerce sabit bir şekilde oturmaktan kaynaklanan sırtımdaki müthiş ağrıya rağmen nihayet tarama işlemini bitirebildim.
Köyün yeni zırdelisinden;
köyün tüm delilerine
ve tüm gönül dostlarına
ve tüm hatır sayanlara
ve de hatır soramayanlara,
hatta hatır bile sormayarak paylaşımdan pay alanlara,
saygılarımla...

Buyrun birinci bölüm: Kuklalar

ve buyrun ikinci bölüm: Hilal

Moderatör tarafında düzenlendi:

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Ellerinize sağlık kardeşim.İyi dilek ve sevgilerimi sunmaktan başka bir şey yapamadığım için üzgünüm.

Son düzenleme:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Verdiğiniz emek takdire şayan, dev albümü tarayıcıya koymak ayrı bir cesaret gerektiriyor, sonucunda ortaya harika bir paylaşım çıkıyor ve bundan payını alan biri olarak size teşekkürü bir borç bilirim, ellerinize sağlık, varolun.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Sevgili dostum inanılmaz bir iş yapmışsın bu büyüklükteki bir albümü taramak gerçekten çok zor.Benim gibi bir Dylan hastası için de bulunmaz bir paylaşım bu çok teşekkürler.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Hocam herşeye rağmen yaptığınız bu paylaşım için teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum.Sağolun varolun.İyiki varsınız.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Her yerde varsınız dostum yürekten teşekkür.Bir ara varsa karaoğlanda tararsanız memnun olurum.Şimdi indirdim ayrıca belirtmeliyimki taramalar tek sayfa ve çok kaliteli.

Son düzenleme:

sanji54

Kıdemli Üye
30 Ocak 2010
207
29
ne zamandır bekliyordum yani dylon dog lar eklensin diye eline sağlık bu arada geçmiş olsun

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Dostum sarkomer,
bizim gibi sonradan bu işe bulaşanlar için
oldukça zor yeni öğrendiğimiz şeyleri uygulamaya sokmak.
Aynı dertleri ben de yaşıyorum.
Bir ara kendimi ayakta tarama yaparken gördüm.
Kendimi o kadar kaptırıyorum bu işe.
Ama nedense garip bir zevk alıyorum bu işten.
Yükleyince siteye
beklemeye başlıyorum
bu arada dolaşıyorum komşu kitapları,
onlara güzellikler diliyorum,
arada bana teşekkür eden olursa,
mutlu oluyorum.
Günler bu minval üzerine gidiyor,
ve ben hala saşıyorum paylaşanlara
yüreklerini ve emeklerini bu sayfalara koyanlara,
onların önünde sevgi ve saygı ile eğiliyorum.
Teşekkür ederim.
Yaşar Kemal'in İnce Memed'inde der ya:
"O iyi insanlar
o güzel atlara bindiler ve
bir daha dönmemecesine gittiler"
Buradaki iyi insanlar hala buradalar
ve öyle olacak umuduyla...
Saygılarımla...

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Eline sağlık sevgili dostum, gerçekten bu boyutta bir kitabı taramak büyük iş. Son günlerde yorum yapanların çoğalması sevindirici, aynı şekilde tarama yapıp paylaşıma sunanlarda çoğaldı bu da çok güzel bir gelişme. En güzelide çizgi roman sevdasıyla başlayan tanışmaların giderek arkadaşlığa ve dostluğa dönüşmesi. 6 ay kadar evvel öylesine uğradığım bir yere şimdi 2 saat giremesem kafayı yiyorum resmen. Bir dost 2 gün yazmasa merak ediyorum, hastamı, başına birşeymi geldi diye. Teşekkür filan gibi beklentilerim yok da iki kelam yazanı okuyunca mutlu oluyorum ben :)

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
tüm paylaşımcı arkadaşlarımıza...paylaşımlarınızı takdir etmemek ne mümkün.ancak teşekkür etmek vede paylaşanı yüreklendirmek lazımki devamı gelsin.bu kadarını bile ihmal ediyoruz.siteye 1 saat giremesek acaba ne oldu deyip hayıflanıyoruz.kendimi en başa yazarak itiraf ediyorumki bu kötü niyetten değil ama ihmalden kaynaklanan birşey.birde klavye özürlü olmamızın bunda önemli payı olduğunu düşünüyorum(rutin mesajlar pek sıcak değil zaten). tüm paylaşılmış olanların her harfine 1000.. teşekkür diyerek yeni paylaşımda bulunacaklara en içten selamlarımı gönderiyorum.sevgiyle beraber sağlıkla kalın:D:D:D:wbtr:

Rammcostein

Yeni Üye
18 Ağu 2010
1
0
bayadır bu seriyi arıyordum.Türkiyede sanırım artık kalktı yayından en son 8-9 yasında fln okuyordum bunları siteniz çok güzel ve aradığım cogu seyi buluyorum emeğineze sağlık işallah daha cok dylan dog'la karşımızda olursunuz bunu dört gözle bekliyorum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Sarkomer kardeşim böylesi bir kitap için harcadığınız zaman ve verdiğiniz emek için çok teşekkür ederim.Sizin birçok paylaşımınızdan yararlanan biri olarak sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Ayrıca mübarek Ramazan bayramınızı da can-ı gönülden kutlarım,hoşçakalın.