necdet üstadımıza sağlıklı günler ve uzun bir ömür diliyorum

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Necdet üstadımız şu konuda aşağıdaki mesajı yazmış:

Selam sayın üstadım direnci11 ,teşvik edici yazılarınız,ben acemiyi gerçekten mutlu ediyor.Toplantı haberini nasıl kaçırdım kendime çok kızdım.Şimdi sizin yazınızda gördüm.Gerçi sanırım gidemezdim,torunum iki gündür,şiddetli grip geçiriyor,onunla uğraşıyoruz,Allah, tüm çocukları ve torunları her türlü hastalıktan ve kötülükten korusun.İnsanın içi eriyor üzüntüden.

Evet , dediğiniz gibi daha iyi işler yapmak istiyorum,ancak öğretmensiz olmuyor.Mesela,çift sayfaları böldüğümüzde ,ortalardaki karanlık yerler nasıl yok edilir.Sizlerin paylaştığı o mükemmel sayfalar nasıl elde edilir.?Ah Allah'ım inşallah bir dahaki toplantıya katılmamı nasip eder.Başınızı ağrıtmıyorsam birşey daha paylaşmak istiyorum.Ben de iki üç gün evvel çocukların zoruyla kontrole gittim,herşey mükemmel ama safra kesesi taş ve çamur dolmuş ,hiç bir rahatsızlık da duymuyordum ama,alınmazsa kötü sonuçları olurmuş.29 Şubat'a gün verdiler.Neden yazdım,sizlerle birebir tanışmamış olsak da sizleri kendime çok yakın buluyorum.Onun için dualarınızı rica edeceğim.
Uzattım kusura bakmayın.Galiba can tatlı oluyor.
Hepinize sağlıklı,mutlu günler diliyorum.

Tüm Çizgi Diyarı ailesi senin yanında üstadım. Şimdiden geçmiş olsun diyor, sağlık ve esenlik içerisinde sevdiklerinle beraber geçireceğin uzun bir ömür diliyorum.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Çok mutlu oldum sağolasınız.

direnc11 ve gandor08 üstadlarım.Allah ne muradınız varsa versin.Tabiiki tüm cd mensuplarının ve tüm insanlığın.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,619
hiçbiryerde :)
Acil şifalar dilerim "Necdet" bey. Biraraya geldikçe kitap düzenlemenin inceliklerini Öğrenmeye devam ediyoruz. Öğrendikçe daha keyifli işler çıkacaktır. Saygı ve Sevgilerimle.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Çok teşekkürler.Teksas'ın 3.ncü sayısını da yükledim.Sizlere zahmet inceleyip,hatalarımı söylerseniz çok mutlu olurum.İlginize tekrar teşekkürler.Hatırlamanız zordur,ama ilk üye olduğum günlerde,ilk öğretmenim sizdiniz.(Sayın Yeryüzü).Sonra , tüm üstatlar yardımcı oldu.Like ne onu bile bilmiyordum.

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Necdet bey, size ve sevgili torununuza Allah'tan acil şifalar, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum...

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

Geçmiş olsun Necdet bey. Sizin ve torununuzun en kısa sürede şifaya kavuşmanızı temenni ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili Necdet Bey üstadım size ve sevgili torununuza sağlık sıhhat dilerim. Tez zamanda sağlıklı olarak sizleri aramızda görmek ben çok mutlu edecektir.
Hatta karargah komutanımız ve ekibinin size kitap düzenleme konusunda çaylı pastalı börekli bir geçmiş olsun partisi yapacağından da emin olabilirsiniz.
Hayırlı haberlerinizi duymak dileği ile geçmiş olsun.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
dualarınızı esirgemiyeceğinize adım gibi emindim.Hepinizden Allah razı olsun.10 gün önce zatürrenin eşiğinden döndü.Doktorumuz Baskın Kocabaş.Ancak dünden beri olan hastalığı okuldan alınmış yeni bir salgınmış.Toplam bir gün oldu ateş 39-40 arası.Şu an biraz biraz düşmeye başladı . Ne olur çocuklarınızı ve torunlarınızı uyarın.Toplu yerlere girmesinler.Yarın doktorumuz bekliyor.İnşallah iyi haberleri vereceğim.Profilime torunumla sarılmış resmimi yüklemek istedim ama başaramadım.Nerede hata yapıyorum bilemedim.Yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca hepiniz hakkınızı helal edin Pazar Pazar sizleri üzdüm.Ama içten,samimi dualarınız işe yaradı.19.15 itibarı ile ateşi düşmeye başladı.Sonsuz sevgi ve saygılarımla.Resim için bilgiyi bekliyeceğim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Necdet bey, size ve sevgili torununuza sağlık ve afiyetler dilerim. Geçmiş olsun.