Büyük Usta Bedri Koraman yoğun bakımda..

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,924
Bedri Koraman, bugün sabah saatlerinde rahatsızlandı.
Durumunun iyice kötüleşmesi üzerine Koraman, Özel Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı.
Solunum yetmezliği ve kalp ritim bozukluğu teşhisi konulan Koraman, yoğun bakım
ünitesinde tedaviye alındı.
Bodrum'da yaşayan Bedri Koraman, en son sergisini, uzun bir aradan sonra 8 Temmuz 2012'de
Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'ndeki Orhan Kemal Meydanı'nda açmıştı.
Günlük karikatürlerini ve haftalıklarını özledik usta, acil şifalar diliyorum..

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,015
Bastiani Kalesi
Üstat, muhabir-karikatürist türünün en güzel örneklerini verdi. Yaşı itibariyle durumu kritik görünüyor.

attachment.php

Ekli dosyalar

• bedri.jpg
    bedri.jpg
    68.8 KB · Görüntü: 110

gokcegunel

Yeni Üye
1 Ocak 2012
93
175
Karikatür dünyasının büyük ustası olan ve karikatürlerini yıllarca yakından takip ettiğimiz değerli sanatçı Bedri Koraman'a geçmiş olsun diyor, tanrıdan şifalar vermesini diliyorum.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,902
iskenderun-Hatay
Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.İnsan kendisine ne kadar iyi bakarsa baksın belirli bir yaştan sonra tansiyon, kalp,şeker,kolestrol ve benzeri hastalıkların biri veya birkaçı ortaya çıkıyor..

12 Şub 2010
15,006
543,750
Üstat, muhabir-karikatürist türünün en güzel örneklerini verdi. Yaşı itibariyle durumu kritik görünüyor.

attachment.php

Bedri Koraman
Bir Türkiye markası
Çizgide, mizahta

Yaş 60, ilkokuldayken Milliyet Gazetesinde karikatürlerini, hafta sonunda ise tam sayfa çizgi bantlarını çizgi roman keyfi alarak okuyordum.

Sigaranın zararları ortada işte
Daha henüz 86 yaşındayken yoğun bakımlık olursun

Bedri usta, lütfen iyi ol
Kara Mustafa seninle röportaj yapacak daha

Cici Can'ı, ellilili yıllardaki 1001 Roman'larda yayınlanan romantik çizgi romanlarını soracak; ilk karikatürünü ve daha merak ettiğimiz nice soruların cevabını almaya çalışacak

Şifalar diliyorum, lütfen bizi üzme

4you007

Kıdemli Üye
10 Eki 2012
131
840
Haberi duyunca büyük üzüntü duydum.Umarım en kısa zamanda iyileşir ve o güzel karikatürlerini yeniden görebiliriz.Tekrar Büyük ustaya acil şifalar diliyorum.
Tüm sevenlerinin duaları onunla.