Bu programı hatırlayan?

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,015
Bastiani Kalesi
Yaklaşık 7-8 sene oldu sanırım, bir siteye girmiştim, oradan indirilen bir programı bilgisayarında açtığında, masaüstün birden bir oyun alanına dönüyordu, çocuklara yönelik bir uygulama gibi gözükse de ofiste filan canım sıkıldığında ikonuna tıklayarak bayağı keyifli dakikalar geçiriyordum. Toplar, arabalar, lego tarzı şeyler, kuklalar, ufak tefek oyuncaklar, basket potası vs gibi gadgetler çıkıyordu ve masa üstünde istediğin yere götürüp birleştirip, oynuyordun. Hatta sitede farklı şeyleri içeren ilave paketleri de indirip envanteri arttırıyordun.

Sonradan bu sitenin ve uygulamanın adını unuttum gitti, zamanında böyle bir şeyi yükleyen ve hatırlayan var mı?

Umudum özellikle scanfan'den, iyi araştırma yapıyor doğrusu :)

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,015
Bastiani Kalesi
Nihayet programın ismini buldum internetten... Soup Toys
İndirin pişman olmazsınız, epey zevkli bir uygulama yalnız bağımlılık yaratabilir :)

soup-toys-368-.jpg

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,015
Bastiani Kalesi
Bu arada aklınızda olsun, programı yüklediğinizde masa üstünde 2 kısa yol çıkıyor, biri programı çalıştıran, diğeri de hazır oyun setleri (playsets) onlara tıkladığınızda hazır setlerden istediğinizi masaya direkt kurabiliyorsunuz. Onlar içinde de eğlenceli setler var, özellikle domino taşı gibi birbirine çarpıp düşenler...