3D Ultra RC Racers Deluxe Traxxas Edition Renk Sorunu.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Herkese selam arkadaşlar, yıllar önce çocukken oynadığım bu güzideler ötesi efsane oyunu XP kurulu bilgisayarımdabir türlü çalıştıramıyordum. Windows 7 ye terfi edip tekrar deneyim dedim ve sonuç harikaydı nerdeyse oturup ağlayacak kıvama gelmiştim nostaljinin dibine vurucaktım işte nerdeyse... oyunu açmamla büyük bir hayal kırıklığı yaşamam bir oldu. Oyunun renkleri gitmişti karıncalı bir şekilde oynamak zorunda kaldım. Hatta o kadar açlığım tutmuş ki çok gerilerde kaldığım yarışı bile azmedip 1. bitirdim o derece siz anlayın artık. Oyunda menüler falan herşey güzel sadece oyuna başlayacağı zaman renkler gidiyor ha siyah beyaz olsa karıncalanmasa ona da razıyım.
Gözünüzü seveyim yok mu dur şu renk sorununun şu karıncalanmanın çaresi?

Cem Demir

Yeni Üye
13 Mar 2013
4
2
Çizgi Diyarına Genel Bakış>Duyurular bölümünde Avatarının üstünde Yönetici ve e-dergi takımı yazan birinin açtığı konuya bak, hizaya gel! Bu konunun Çizgi Diyarına genel bakışla, Çizgi Roman Duyuruları ile kısaca Çizgi romanla ne alakası var? Açılan konu ve sorulan soru Bilgisayar Oyunu ve sanırım Emülatör bilgisayar grafik donanım ayarları ile ilgili yani sui zan etmiş olmayayım ama bu sitede anlayan çıkacağı ihtimali düşük, bu tarz sorular Oyun site ve forumlarında gördüğümüz sorulardan, çizgi romanla ne alakası var, ama işin daha vahimi konuyu açan ve soran şahsın Avatarının üzerinde Yönetici ve e-dergi takımı gibi üst düzey rütbelerin olması...
Sessiz sedasız bu konu silinir herhalde ya da sanırım ben uyarı ya da ceza alırım belki de banlanırım bu yorumum üzerine ama benim düşüncelerim bunlar.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Çizgi Diyarına Genel Bakış>Duyurular bölümünde Avatarının üstünde Yönetici ve e-dergi takımı yazan birinin açtığı konuya bak, hizaya gel! Bu konunun Çizgi Diyarına genel bakışla, Çizgi Roman Duyuruları ile kısaca Çizgi romanla ne alakası var? Açılan konu ve sorulan soru Bilgisayar Oyunu ve sanırım Emülatör bilgisayar grafik donanım ayarları ile ilgili yani sui zan etmiş olmayayım ama bu sitede anlayan çıkacağı ihtimali düşük, bu tarz sorular Oyun site ve forumlarında gördüğümüz sorulardan, çizgi romanla ne alakası var, ama işin daha vahimi konuyu açan ve soran şahsın Avatarının üzerinde Yönetici ve e-dergi takımı gibi üst düzey rütbelerin olması...
Sessiz sedasız bu konu silinir herhalde ya da sanırım ben uyarı ya da ceza alırım belki de banlanırım bu yorumum üzerine ama benim düşüncelerim bunlar.

Sitemiz evet çizgi roman forum sitesidir. Çoğunlukla çizgi roman paylaşırız Cem arkadaşım sen yenisin forumumuzu bilmiyorsun aile gibiyizdir. Aile diyoruz ailede neler olur mutluluklar,umutlar.sorunlar olur bizlerde sohbetlerle çözmeye yardımcı oluruz. Zaman zaman başka şeylerdende bahsederiz. Burda arkadaşımız sevincini bizlerlerle paylaşmış Cem arkadaşım sen, ailenle,arkadaşınla sevincini paylaşmaz mısın?
Banlanma konusuna gelince merak etme banlanacağını sanmıyorum. hakaret içermediği sürece
ailede ufak tefek sitemler olabilir. Ailemize Hoş geldin Cem kardeşim