yardım-pdf

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Dostlar pdf dosyalarını jpeg veya üzerinde oynama yapabileceğimiz çeviri gibi başka bir formata çevirmek olası mı? Bilen varsa ayrıntılı bir açıklama yaparsa hem benim hem de çeviri düşünen arkadaşların işine yarar.İvedilikle bekliyorum.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Dostlar pdf dosyalarını jpeg veya üzerinde oynama yapabileceğimiz çeviri gibi başka bir formata çevirmek olası mı? Bilen varsa ayrıntılı bir açıklama yaparsa hem benim hem de çeviri düşünen arkadaşların işine yarar.İvedilikle bekliyorum.

Sevgili Altay; eğer istersen pdf yi word dosyasına resimler halinde dönüştüren bir program var.
İsmi Quick PDF To Word Converter.v2.0

Sağlıcakla kal.

pegasus

Süper Üye
6 Ağu 2009
697
1,753
İstanbul
Dostum current-pdf2image adlı bir program var. PDF dosyalarını JPEG dosyalarına dönüştürüyor. Ben kullanıyorum. Tavsiye ederim.

ilhanx

Süper Üye
15 Ağu 2009
5,401
178
Adobe® Acrobat® 9 Pro Extended adlı programla her türlü pdf dosyasını sayfa sayfa istediğin görüntü formatına çevirebilirsin,ayrıca pdf leri PostScript veya Encapsulated PostScript,HTML yada XML,JPEG, JPEG 2000,PNG,TIFF,RTF,TXT,DOC,PDF/A,PDF/X,PDF/E gibi daha bir çok farklı dosya olarak kaydedebilirsin,
Ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum,dikkatimi çeken şey çizgi romanlarda genelde pdf kullanılmaması.Acaba yukarıda ki programın fazlaca bilinmemesi yada kullanımı zor oluşundanmı ?
Kaldı ki pdf dosya kullanmanın büyük yararları vardır,en azından forumda verilen yaklaşık 100 mb.lık bir dosya hiçbir görüntü kaybı olmadan 30 ile 80 mb a [taramaya bağlı olarak] düşmektedir
Saygılar