Harpoon Nerede? Bilgi Lütfen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgibilgi

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
154
574
Cizgi Diyari dostlari, Cizgi Diyari yoneticileri,

forumumuzun acildigi ilk gunlerden baslayarak buyuk emek sarfeden, gerek kultur ve sanat paylasimlarinda bulunan, gerekse baska forumlardan arkadaslara ulasarak forumun acildigi bilgisini verip davet eden Sevgili Harpoon'dan uzun zamandir her hangi bir haber alamamaktayim.

Temiz yuregiyle, pozitif karakteriyle her zaman yardimini, yakinligini gordugum ve bunu baska arkadaslara da yaptigini bildigim Harpoon'u uzun suredir burada gorememek nedense icimde bazi seyleri rahatsiz ediyordu uzun bir zamandir..

Konusmalarimizin birinde ciddi bir hastaligi oldugundan da bahsetmis oldugunu hatirladigim icin, bu durumdan daha da bir tedirgin oldum..

Bu mesaji kendisiyle ilgili bilgi alabilmek icin yaziyorum..
Kendisini taniyan veya kendisi hakkinda bilgi sahibi olan siz dostlarin kendisi ile ilgili bilgi vermesini rica ederim..

Hepinize saygi ve sevgilerimle..

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili bilgibilgi burdayım,

Bir ara siteye devam edemedim.Şifremi unutunca kendime yeni bir isim alıp öyle devam ettim.İsmini görünce ilk üye olduğumuz forum aklıma geldi.ilgin için teşekkür ederim sevgili bilgibilgi.Çizgi Diyarı o kadar büyüdü ki artık kimse kimseyi pek hatırlamıyor.

Selam ve sevgiler.

bilgibilgi

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
154
574
Anlatamayacagim kadar mutlu oldum bu mesajindan sonra. Ne seni ne de diger dostlari unutmadim ki yazmayip uzak kaldigim zamanlarda.. Internete her girdigimde ilk buraya, bazense sadece buraya baktim.. Senin ve sizin dostlugunuzu hep hatirladim. Islerimi, evimi, hayatimi, hatta bir kac ay once babami kaybettigimde bile sizleri izledim, sizlerin paylasimlarinizla avundum.
Nasil unutabilirim ki? Butterfly Effect!
Cok mutlu oldum seni karsimda var gordugum icin.. Cok ama cok mutlu oldum.. Sagol, var ol..
Ve hic kaybolma lutfen.. Ne sen ne de diger dostlar.. Hepinize ihtiyacim var..

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Çizgi Diyarı o kadar büyüdü ki artık biz tarih olduk sevgili bilgibilgi.Sitede benim tanıdım en eski çizgi roman sever dostlar bir elin parmakları kadar.Herhangi bir arkadaşı unuturum diye isim yazmayayım.Sanırım ilk üye olduğumuz siteden bir çok arkadaş farklı isimlerle üye.Keşke eski arkadaşlardan kimlerin burda olduğunu öğrenebilsek.

bilgibilgi

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
154
574
Sagol Sevgili dostum Savok.. Erken bir yasta, ani bir beyin kanamasi.. Ama ne aci biliyor musunuz? Ben babamla hic kadeh tokusturamadim.. Bagirdi bana, kizdi, evinden kovdu.. Ama yine de saygidir diye onunla bir tek kadeh bile olsa tokusturamadim.. O icerdi ben konusurdum.. Tarih, bilim, her sey.. Sorardi anlatirdim.
Ilk evlat benim. Ama hic yasamadim ben babamlarla.. Babaannemler buyuttu beni.. Icime dokunan ne biliyor musunuz? Conan'in sozundeki gibi, "Yapmadiklarimdan pismanlik duymam.. Pismanlik duymam gerekiyorsa yaptiklarimdan duyarim.." Bense yapmadiklarimdan pismanlik duyuyorum.. Aylarca hastanede yattim onunla.. Rusya'dan dondum onunla hastanede kalmak icin.. Hic biri aklima gelmiyor biliyor musunuz.. Sadece O benle icmek istediginde O'na "HAYIR" deyisim geliyor aklima..
Oysa bir tek kadeh ya.. Bir tek kadeh.. Istegini yerine getirseydim O'nun..

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Sevgili bilgibilgi emin ol icim kavruldu yazdiklarini okuyunca.. cok üzüldüm dostum basin sagolsun..Allah geride kalanlara sabir versin.. :(

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
En insani yanımız pişmanlıklarımız.
Onlar olmasa kendimiz olabilir miydik?.
İyi bir hayatım var mı?
Evet çoğu kişiye göre öyle.
Ama bana sorarsan hep hatalar.
Bugün yapar mıyım?
Evet, yine yaparım, çünkü ben buyum.
Başka türlü ben olamam.
Can'ını yakmak, can'ını sıkmak değil derdim
ama bu şiiri duyduğumdan beri severim..
Kaybettiğin baban için.
Lütfen kabul et.
Saygılarımla..

Ben Hayatta En Çok Babamı Sevdim

Ben hayatta en çok babamı sevdim
Karaçalılar gibi yerden bitme bir çocuk
Çarpık bacaklarıyla -ha düştü ha düşecek
Nasıl koşarsa ardından bir devin

O çapkın babamı ben öyle sevdim
Bilmezdi ki oturduğumuz semti
Geldi mi de gidici - hep, hep acele işi
Çağın en güzel gözlü maarif müfettişi
Atlastan bakardım nereye gitti
Öyle öyle ezber ettim gurbeti

Sevinçten uçardım hasta oldum mu,
Kırkı geçerse ateş, çağırırlar İstanbul'a
Bi helallaşmak ister elbet , diğ'mi oğluyla!
Tifoyken başardım bu aşk oy'nunu,
Ohh dedim, göğsüne gömdüm burnumu,

En son teftişine çıkana değin
Koştururken ardından o uçmaktaki devin,
Daha başka tür aşklar, geniş sevdalar için
Açıldı nefesim, fikrim, canevim
Hayatta ben en çok babamı sevdim.

can yücel

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Dost var günde değil yok günde ,
Dost güzel günde değil dar günde güneş gibi parlayandır...
Üzüntünüzü yürekten paylaşıyor sabırlar diliyorum.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Başlıkla içerik arasında hiç bir alaka yok.Başlığın silinmesini sayın site yönetiminden rica ederim.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,815
bilgibilgi üstadım başınız sağolsun. Lakin affınıza sığınarak başlığı kapatıyorum.
Abimizle harpoon(gordon) dostumuz bir şekilde irtibatı sağladı. Başlıkda bu dakika sonrası misyonunu tamamladı. Dostlarımıza ulaşmak isteyenler özelden yazışmalara devam edebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...