Örümcek Adam 3 Filminin Çekimleri Başladı

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Spider-Man-3-770x433.jpg

-Spider-Man 3 çekimleri uzun bir ertelemeden sonra başladı ve yavaş yavaş yeni bilgiler de geliyor. Marvel hayranlarının merakla beklediği filmden ilk kareyi Sony paylaştı. Spider-Man 3'ün yeni bir erteleme olmazsa Aralık 2021'de sinemalarda olması bekleniyor...

-Ayrıca film ile ilgili yaklaşık 1 ay sonra (aralık ayının ilk haftası) bir ön izleme yayınlanacağı da daha önce belirtilmişti.

-Bilindiği gibi filmde Dr. Strange ve Elecktro(Jamie Foxx) da yer alacak. Dr. Strange yer aldığı için yardımcısı Wong karakterinin de filmde yer alması ihtimaller arasında.

-Dr. Strange'nin (İron Man'in ölümünden sonra) Örümcek Adam'ın yeni akıl hocası olacağı düşünülüyor.

- Ayrıca Sony, (internette yayılan) Tobey Maguire ve Andrew Garfield'in de filme katılacağı ve 3 tane Örümcek Adam'ın da bir araya geleceği yönündeki haberleri yalanladı. Sony ve Disney muhtemelen bunun henüz erken olduğunu düşünüyorlar.

-Ayrıca filmden ilk görsel paylaşıldı. Paylaşılan görselde Tom Holland, Spider-Man: Far From Home filmindeki kostümüyle (maskeli şekilde) karşımıza çıkıyor.

-Tom Holland fotoğrafı paylaştığı Instagram gönderisinde "Maske giyin. Ben iki tane giyiyorum(hem Örümcek Adam maskesi hem de Ağız maskesi)..." ifadeleri yer alıyor.

Spider-Man-3-mask-image-700x329.jpg

Son düzenleme:

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489
İki ay sonraki haber muhtemelen şu olacak "pandemi nedeniyle çekimlere ara verildi." :D
Ufak bir düzeltme; "Elecktro" diye bir karakter yok, karakterin adı Electro ya da Türkçeleştirilmiş haliyle Elektro.

Link hatalı eklendiği için resim görünmüyor bu arada.

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
İki ay sonraki haber muhtemelen şu olacak "pandemi nedeniyle çekimlere ara verildi." :D
Ufak bir düzeltme; "Elecktro" diye bir karakter yok, karakterin adı Electro ya da Türkçeleştirilmiş haliyle Elektro.

Link hatalı eklendiği için resim görünmüyor bu arada.

Daha önce Black Widow'un ertelenmesi ile başlayıp domino taşı gibi diğer filmler de birkaç defa ertelendi. Pandemi devam ettiği sürece bu gibi ertelemeler de devam edecektir.

Son düzenleme:

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489

Daha önce Black Widow'un ertelenmesi ile başlayıp domino taşı gibi diğer filmler de bir kaç defa ertelendi. Pandemi devam ettiği sürece bu gibi ertelemeler de devam edecektir.

Ben sadece çekimlerin ertelenmesiyle ilgili basit bir espri yaptım o kadar ciddiye almaya gerek yok . Hem Black Widow çekimleri tamamlanmış bir film ve diğer birçok film gibi ertelenmesi de filmin çekimlerinden ziyade gösterim tarihiyle alakalı, onun yerine bence Robert Pattinson'un Covid kapması nedeniyle çekimlerine ara verilen The Batman filmi daha uygun benzerlikte bir örnek.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Umarım Kara Kedi li bir macerası da film yapılır.
Kara Kedi bence en güzel maceralarından birisidir.
Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.
Bütün filmlerini defalarca izlemişimdir.

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Umarım Kara Kedi li bir macerası da film yapılır.
Kara Kedi bence en güzel maceralarından birisidir.
Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.
Bütün filmlerini defalarca izlemişimdir.

Ben de Daredevil ile olan bir filminin yapılmasını çok isterdim, kezâ sizin bahsettiğiniz Kara Kedi de öyle... Bilka'daki Kara Kedi ile olan o eşsiz maceraları hala aklımda.