Tolstoy - Savaş Ve Barış

Tolstoy - Savaş Ve Barış

Dünya Klasikleri

Like Tree46Likes
  • 34 Post By gandor08
  • 1 Post By denizkara
  • 1 Post By büyük beyaz
  • 3 Post By Gulyabani
  • 2 Post By yeryüzü
  • 2 Post By gandor08
  • 1 Post By neco50
  • 1 Post By moondalina
  • 1 Post By Julien Sorel

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16.Ocak.2014, 17:40   #1
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1023106
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Standart Tolstoy - Savaş Ve Barış

Tolstoy - Savaş Ve Barış(ÇD).rar 154.4 MB
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu gandor08 tarafından (16.Ocak.2014 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.
gandor08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Ocak.2014, 18:15   #2
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Çizgi romanını hiç okumadım, üstadım dosya.co yükle gözünü seveyim ben mega indiremiyorum biliyorsun , sağol
gandor08 bunu beğendi.

denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2014, 00:15   #3
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1197028
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Çizgilerle çok keyifli olacak. İyi ki varsınız arkadaşlar renk kattınız çok teşekkür ederim..
gandor08 bunu beğendi.
Alt 17.Ocak.2014, 00:25   #4
Yönetici

Gulyabani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 651984
•Rep Seviyesi :
Gulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond repute
Orta okul yıllarımın birinde bunun 2 cildini birden yaz ödevi olarak okuyup özetini çıkarmıştım, çizgi romanı olduğunu bilseydim kısa yoldan hallederdim. Hala klasik romanların yaz ödevi olarak özeti çıkartılıyor mu bilmiyorum ama bir kısmının çizgi romanlarını olması eminim öğrencileri çok sevindiriyordur.

Teşekkürler, dostum.
profesör, yeryüzü ve gandor08 bunu beğendi.
Gulyabani isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2014, 00:55   #5
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1580445
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Geçenlerde "on küçük zenci" kitabını okuma
ödevi vermiş öğretmeni kızıma, sınavda çıkacakmış soru,
hemen çizgi romanını verdim oku, kolay kavrasın diye
Teşekkür ederim dostum...
profesör ve gandor08 bunu beğendi.
Alt 17.Ocak.2014, 01:04   #6
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1023106
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Bu kilasikler gerçekten çok güzel, ömrümüz yeterde tüm dünya kilasiklerini toparlayıp çocuklarımıza kazandırabilirsek ne mutlu bizlere.

Benimde projem bu klasikler, tüm dillerdeki eserleri toplamaya çalışıyorum. Bizim Milliyet Çocuk dergisinin ek olarak verdiklerinden örtüşen olursa yeniden renklileri ile balonlamak istiyorum. Nasip.
profesör ve Shoryuken bunu beğendi.
gandor08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Ocak.2014, 20:54   #7
Süper Üye

neco50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 41372
•Rep Seviyesi :
neco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond reputeneco50 has a reputation beyond repute
Lisede 1.de yaz tatilinde okumuştum ama ödev olarak değil kendi isteğimle. İlk sayfalarda bayağı sıkılmıştım ama azmettim ve bitirdim.
Böyle değerli bir eseri bizlere kazandırdığın için ne kadar teşekkür etsek azdır.
gandor08 bunu beğendi.
neco50 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Şubat.2014, 17:40   #8
Yeni Üye

moondalina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5331
•Rep Seviyesi :
moondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond reputemoondalina has a reputation beyond repute
harika, kusursuz tarama - düzenleme. teşekkürler.
gandor08 bunu beğendi.
Alt 28.Şubat.2014, 18:50   #9
Kıdemli Üye

Julien Sorel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 77443
•Rep Seviyesi :
Julien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond reputeJulien Sorel has a reputation beyond repute
"Orta çapta bir yazar, hayalinde güç bela iki-üç ya da en fazla on tip canlandırabilir. Ama bu tipler ne kadar çok olursa o oranda donuklaşırlar. Oysa Tolstoy, Savaş ve Barış'ta yüzlerce tipi (Not: 600'e yakın) canlandırdığı halde, hayal gücü onları şaşılacak bir rahatlıkla tıpkı sayısız gemileri götüren bir nehir gibi alıp sürükler"
V.G. Korolenko

"Savaş ve Barış'ın başarısı bütün bir tarih çağının, halkların o göçlerinin, ulusların savaşlarının canlandırılışındadır. Gerçek kahramanları halklardır."
Romain Rolland

"Bütün dünyada ondokuzuncu yüzyıl edebiyatının en büyük eseri Savaş ve Barış'tır."
Maksim Gorki

"Yapmacık bir alçakgönüllülük göstermek istemiyorum. Bu eser İlyada gibi bir şeydir."
Tolstoy

"Savaş ve Barış, ondokuzuncu yüzyıl yapıtıdır. Radyo, sinema, televizyon ve internetin olmadığı bir çağın... Yirmibirinci yüzyılda, istisnalar hariç gençlerin 2000 sayfalık bir kitabı okuyacaklarına pek ihtimal vermiyorum. İşte gandor08'in yaptığı işin büyüklüğü buradadır : Savaş ve Barış'ı, roman olarak okumayacaklara çizgi roman olarak okutmak..."
Julien Sorel
gandor08 bunu beğendi.
Julien Sorel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil