NTV Çizgi Dünya Klasikleri 2 - Kafka"Dava"

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
attachment.php

Dava'yı birkaç kez okumaya çalışıp yarısında bırakmıştım, çizgi versiyonunu yarım saatte okudum, her ne kadar bire bir romanın duygularını vermese de klasiklerin bu kadar kolay okunur hale getirilmesi bence Türk okuru için büyük bir fırsat, bu fırsatı dostlarla paylaşmak istedim, kendi taramamdır, sayfa numaralarındaki atlamalar eksik sayfa anlamına gelmemektedir, sadece beyaz sayfaları taramadım, iyi okumalar.

Ekli dosyalar

• NTV_KAFKA_DAVA.jpg
    NTV_KAFKA_DAVA.jpg
    64.3 KB · Görüntü: 7,343
Moderatör tarafında düzenlendi:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Dava, Kafka'nın "Değişim" romanından sonra konusu itibariyle beni en çok etkileyen yapıtlarından birisi olmuştur.
Çizgiroman olarak okumak heyecan verici.
Bu şansı sağladığınız için çok teşekkürler.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Çok güzel bir emek ve çalışma olmuş kardeşim eline sağlık bize bu imkanı sağladığın için.

cubilays

Yeni Üye
28 Eyl 2009
11
0
Valla indirirdim ama geçenler satın aldım ben onu :D. Güzel roman biraz karışık ama çok anlamlı. Eline sağlık. :)

unsal

Kıdemli Üye
15 Tem 2009
185
128
Tesekkurler arkadasim. Guzel bir calisma ve bizlerle paylasmis olman da ayri bir guzellik.

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Paylaşım için ellerine sağlık, yapacağım yorum kesinlikle sizlerin paylaşımı ile ilgili değildir baştan söyleyeyim. Kitabın kendisi ile ilgilidir :)

NTV`yi severim, tv az izlesem de o kısıtlı sürenin çoğunda NTV ve NTVSpor izlerim. Dünya Klasiklerini de okudum, hemen hepsini. Eh burada olduğumuza göre çizgiroman hayranıyız orası da kesin...

Gelgelelim bu çizgiromanlar oldukça gereksiz. Hiç bir şekilde klasiklerin havasını veremez, keza pek çok çizgiroman da romana çevrilse aynısı olabilirdi kim bilir. Velhasıl, NTV yayınları bunları çıkarana kadar çizgiroman diyeceğimiz birşeylere emek harcasaydı keşke. Zira Türkiye`de hem çizgiroman kültürü hem de satışları yerlerde sürünüyor, sırada pek çok şey varken çıkması gereken bunlar değildi...

Alchollica

Yeni Üye
2 Mar 2011
27
2
Paylaşımı yapan arkadaşa sonsuz teşekkürler lakin ben romanın aslı okunmadan bu eserin okunmasına karşı olduğumu bildireyim, geri kafalı bir edebiyat sever olarak.

Dava pek güzel bir kitaptır sevgili Kroker, ben elime ilk alışımda bitirmiştim...

A

a.Çağatay

tebrikler hemde boyutu o kadar çok değil işime geldi şimdi :D

gipsysoul

Yeni Üye
26 Nis 2011
16
0
Emeğinize, yüreğinize sağlık!!! Ricam, NTV Çizgi Dünya Klasiklerinin diğer serilerini de kazandırabilirsek gerçekten muhteşem olacaktır.
Sevgilerimle

ozan1213

Yeni Üye
16 Eyl 2012
1
0
Kitap çok güzeldir arkadaşlar, Kafka'nın ölümünden sonra tamamlandığı için anlatımda atlamalar var.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,961
Çok teşekkürler.

Dile kolay, ON YIL sonra da görsem..
10 yıl sonra, çok teşekkürler bu paylaşım için.