Arunas Yayınevi Klasik çizgi romanlar serisi - 01 Denizler altında 20.000 Fersah

Arunas Yayınevi Klasik çizgi romanlar serisi - 01 Denizler altında 20.000 Fersah

Dünya Klasikleri

Like Tree18Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-11-2011, 00:32   #1

bayposta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 463544
•Rep Seviyesi :
bayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond repute
Standart Arunas Yayınevi Klasik çizgi romanlar serisi - 01 Denizler altında 20.000 Fersah
[IMG][IMG][/IMG]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

16 Sayılık Klasik çizgi roman serisinin ilk sayısı, devamının da taranması dileğiyle, iyi okumalar.

Konu bayposta tarafından (09-02-2014 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.
bayposta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2011, 01:06   #2

tokgoz32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
tokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond reputetokgoz32 has a reputation beyond repute
Sevgili Bayposta eline sağlık, çok teşekkürler. Senden Milliyet Çocuk Dünya Klasiklerinin eksik kalanlarını da bekliyoruz, şimdiden teşekkürler.
tokgoz32 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2011, 01:24   #3

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 593350
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Arunas yayınevi
Klasik eserlerin çizgi romana uyarlanmasına
çok kaliteli
her bir karesi tablo gibi çizgi romanlarla
büyük katkıda bulunmakta.
Aynı zamanda şu anda bütün kitapları satışta..
Sevgili bayposta tarafından bize sunulan görselde
bulunan kitapları satın alarak
bu yayınevine diğerlerine olduğu gibi
destekde bulunmak gerektiğini düşünüyorum.
Kitaplar oldukça ucuz, yayınevinin fuar süresince indirimi de mevcut.
Edinelim ki arkası gelsin.
Şimdilik diğer sayıları yayınlamayı da erteleyelim.
Yukarıdaki sayı reklam amaçlı kalsın.
Bu arada yine muhteşem bir tarama, ellerine gönlüne sağlık sevgili bayposta.
Saygılarımla.
miay669 likes this.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2011, 01:36   #4

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Arunasın kitapları şu an raflarda satışta.Kaç zamandır almak istiyordum ama çizimler hakkında bir bilgi yoktu.Görüpte alamadığımızdan beklemedeydim bu tarama bana gerekli ipucunu verdi.En kısa zamanda sipariş geçeceğim.Tüm çr.sever arkadaşlardan da aynı özveriyi bekliyorum.Kitaplar oldukça ucuz zaten.Tarama ve paylaşım için baypostaya teşekkür.
a.baysal likes this.

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2011, 01:38   #5

timed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 94052
•Rep Seviyesi :
timed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond reputetimed has a reputation beyond repute
Dostum ,
Kaliteli ve güzel taramanız için ayrıca da paylaşımınız için
size teşekkür ederim.
Madem fuarda satışta olan kitaplar , o halde bir müddet daha sitemizde yayınlanmaması da uygun olur sn. savok 'un dediği gibi.
Kıymetli paylaşımlarınızın devamını bekleriz.
Sevgiler.
a.baysal likes this.
timed isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2011, 03:46   #6

•Rep Puanı : 42211
•Rep Seviyesi :
jean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond reputejean marcel has a reputation beyond repute
Sitenin bilgisardan iyi anlayan müdavimleri hemen bu serinin başlığını oluşturmalı.

Paylaşım için teşekkür ederim.
jean marcel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2012, 06:03   #7

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
daihaupt is on a distinguished road
Bu siteyi tam da kotalı internet kullanmaya başlamışken buldum :/
daihaupt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2012, 22:28   #8

•Rep Seviyesi :
faik çakın is on a distinguished road
çok teşekkürler,emeğinize sağlık..
faik çakın isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2012, 23:22   #9

enger66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 72463
•Rep Seviyesi :
enger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond repute
Şapka çıkartır paylaşımlarınız için teşekkürler... Savok dostuma da aynen katılıyorum... Tekrar tekrar teşekkürler bayposta...
a.baysal likes this.
enger66 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2012, 16:07   #10

a.baysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
a.baysal is on a distinguished road
a.baysal - MSN üzerinden mesaj gönder
Bu günlerde bizim sahafa geldi bu kitaplar.5 lira verip almak biraz koyuyodu Sağ olun.
a.baysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil