Doğan Kardeş 1973 Sayı 020

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
DK1973-20gandor08CD000.jpg

DK1973-20gandor08CD000.gif

Doğan Kardeş 1973 Sayı 20.rar 46.9 MB

Moderatör tarafında düzenlendi:

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Emek ve paylaşımlar için çok teşekkürler.Sayenizde 1973 yılı kaldığı yerden devam ediyor,:88:

redrose

Süper Üye
23 Eyl 2012
373
140
Okullar açılması ile çocuklarımıza bırakacağımız güzel sayılar.
Emek verip Taramışsınız.

Sizler sayesinde eskiler tekrarlanmış oldu.Yeniden diriliş oldu.
Linkler silinmiş baybora arkadaşımız tekrar yüklemiş.
Tekrar bir emek verilerek yeşertilmiş.
Ne yazık ki bazı uploadların zamanaşımı sonucu yeşeren emekler geri solmuş.

Sizler 1973 yıllarının silinen linklerini tekrar yeşertmenizi istiyorum.

Şimdiden ellerinize, emeklerinize, gözlerinize sağlık.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Doğan Kardeş'in söz konusu 1973 yılına ait sayılarını ilk olarak gandor08 arkadaşımız yüklemiş. Ancak bir harddisk arızası nedeni ile o sayıların hepsi silindiğinden tekrar yüklenememiş.
Ben de epeyce bir sayısını bir kaç ay önce dosya co sitesinden paylaşıma açmıştım. Ancak bu dosya co sitesi kısa bir süre sonra hepsini silmiş. Tekrar aynı yere yüklemek mantıksız, Yine kısa zamanda silinecektir.
Mediafire sitesine 2013 yıllarında yüklediğim dosyalar hala duruyor. Ama bu kadar çok sayıyı oraya yüklemek bugünkü şartlarda bir ayı bulur. Çünkü dosya co sitesinin sileceğini düşünerek, yedeğini oluşturmak istediğim bir paylaşımı bugün mediafire sitesine (boyut 115 mb.) tam iki saatte zor yükledim. Bu süre içinde bilgisayarım adeta kitlendi. Doğru dürüst kullanamadım. Gönderme hızındaki bu problem dolayısıyla bu kırık linkleri başka arkadaşların yüklemesi gerek.
Sizin de sitenin epeyce fazla sayıda kırık linklerini tesbit etmeniz güzel bir şey. Ama bu işlerin ne gibi zorluklarla yapıldığını belki bilmediğiniz için bu dosyaların hemen tekrar kısa zamanda yükleneceğini beklemeyin.

Son düzenleme:

redrose

Süper Üye
23 Eyl 2012
373
140
Teşekkürler Baybora kardeşim.

Arkadaşlarımızın tüm emeklerine saygımız sonsuzdur.
Nice emeklerini vererek tüm zamanlarını ayırarak kitapları, dergileri tarıyorlar.
Sonrada aradıklarını düzenleyip upload ediyorlar.

Tüm çalışmalar emek istiyor vede alın teri döküyorlar.

Bütün bu emekleri gayesi aylaşmak. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Arkadaşlarımız sayesinde eskiler tekrar canlanıyor. hafızadan silinmek yerine nesillere hatıra kalıyor.

Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Ellerinize, emeklerinize, YÜREKLERİNZE sağlık.