12 Şub 2010
15,006
543,776
doan15.jpg

Sevgili doruk şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Hem göz, hem gönül doyuran bir tarama olmuş Haluk Hocam. Elinize sağlık... Tarama sanatının da Doruk'unda olduğu için ithaf da yerini bulmuş doğrusu.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,667
Kasımpaşa
Daha "uçan adam" hala "süper adam" olamamış, başına taş gelirse ölürmüş..
Şerif görmesin kalpten gider..
Bu sıralar da sesi çıkmıyor, Göktürk'te kara mı saplandı ne..
Bu profesörane taramalar sonucu yakında bir ordinaryüs durumu olacak gibi..
Teşekkürler üstadım..

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Bu dergi basıldığında daha doğmamıştım. Varlıklarından çok geç haberdar oldum ve 2000 yıllarında okumak kısmet oldu. Araştırırken bir araya getirilmesinin çok zor olduğunu da öğrendim. Bir gün Çizgi Diyarı isimli forumun kurulacağını ve bu foruma namı profesör üstadımın bu dergileri ekleyeceğini bilseydim, biriktirmek için hiç uğraşmazdım. Teşekkürler ve saygılar üstadım.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Hepimiz okusun ve arşivinde olsun diyerek taranan güzel paylaşımlar.
Emek ve paylaşımların için teşekkür ederim haluk abi.
Eline sağlık.

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,851
Ümraniye
Hem çocuk dergisi olarak Milliyet Çocuk'tan başka birşey bilmem,hemde böyle hediye verilmesine alışık değilim yahu :)

E bu durumda tam 5 gün sonra farketmem normal ama elbette bahane değil.Özür dilerim bunun için.:(

Düzenleme nefis olmuş, çok vakit harcandığı belli,buna rağmen bu kadar fazla sayıda üretmenin sırrını abimizden öğrenmem gerek mutlaka.

Selamlar.

Sevgiler.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Çocukluğumun en sevdiğim dergisi olan Doğan Kardeş'in sitemizde eksik olan sayılarının paylaşımında göstermiş olduğunuz sabır, özverili çalışma ve sonuçta elimize ulaşan bu güzel dergi için çok teşekkürler sayın profesör, iyi günler saygılar.